Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki szereti a BPésTH filmeket?

Ki szereti a BPésTH filmeket?

Figyelt kérdés
Én fanatikusan rajongok értük és tervezem hogy Terence Hill az-az Mario Girotti nyomdokaiba lépek.Valaki van ezzzel így?
2011. febr. 6. 20:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam BSésTH.
2011. febr. 6. 20:13
 2/8 A kérdező kommentje:
:)és -1 z
2011. febr. 6. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem mind azokat,amelyekben együtt szerepelnek,de azokat is,amelyekben külön-külön.
2011. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is ugyanígy vagyok vele.Egyszerűen nem lesz két ekkora színész még egyszer.Sajnos pótolhatatlanok.
2011. febr. 6. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszínészről akkor lehet megtudni,hogy igazán jó-e, ha egymástól teljesen eltérő szerepeket is zseniálisan el tud játszani. Pl.: Jonny Depp. Számomra ő az isten!

BS és TH mindig ugyanabban a kategóriában játszott, minden filmük ugyanazokkal a klisékkel volt tele. Egy ideig élveztem őket, de a tizediknél már marhára untam, és ma már egyszerűen rühellem a filmjeiket :(

Szóval szerintem az, hogy soha nem lesz még 2 olyan színész, mint ők, az elég nagy túlzás. Kapásból 10 jobbat fel tudnék sorolni...

De ízlések és pofonok :) Annyit talán mondhatunk, hogy ebben a műfajban a legjobbak...

2011. febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát na.Ez így igaz ízlések és pofonok.Nekem örök favoritok maradnak.:D
2011. febr. 7. 17:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként Johny Depp az Jack Sparrow-t játsza?
2011. febr. 7. 17:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát többek között. Meg Willy Wonkát, Ollókezű Edwardot meg még játszik az A pokolból-ban és Az Utazó-ban is. Meg még egy csomó filmben, aminek nem jut eszembe a címe :D
2011. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!