Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szobatársaim rajtam röhögnek...

A szobatársaim rajtam röhögnek, mert álmomban nyöszörgök, beszélek, állítólag horkolok is. Mit tehetnék ezek ellen?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyellem magam, már az is sok volt, amikor mondták, hogy horkolok, annyira kellemetlen volt, hogy aludni sem tudtam normálisan hetekig, mindig felijedtem, amint kezdtem volna mélyebben aludni. Most meg ez... nem mindig emlékszem mit álmodtam, el sem tudom képzelni min nyöszöröghettem úgy... Mit tehetnék, hogy csendben aludjak? Annyira rossz...
2011. febr. 7. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen érzés,én is ezt csináltam nem is olyan régen mlg,hosszasan nyöszörögtem,meg horkoltam is.Volt,hogy nem akartak velem aludni egy szobában,meg csak ugy tudtak aludni velem egy szobában,hogy amikor elkezdtem,akkor megbökdöstek..akkor abbahagytam.Nincs lelki szorongásod? A nyöszörgés,beszélés lehet attól.Nekem attól volt.
2011. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem tudsz sokmindent


párom is nyöszörög,beszél,néha horkol álmában,reggelre semmire sem emlékszik,pedig néha elbeszélgetünk jól:D



mondd nekik h addig örüljenek mig nem kezdessz álmodban fingani is...:D

2011. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az utóbbi idöszakom elég stresszes volt. Lehet, hogy emiatt is. Mondjuk beszélni mindig is beszéltem, kisgyermekkoromban is, anyukám sokszor mesélt róla.

Most ez annyira rossz... mi van, ha valami szexuális töltetü dologról álmondtam? Mert állítólag ki is voltam takarózva. Tovább nem folytatták az "élménybeszámolót". Nem tudom más volt-e. Szoktam álmodni ilyeneket, de a párom nem szól, hogy bármi furcsát érzékelt volna :D

Bocsánat, ha összevissza írok, csak annyira rosszul érzem magam, hogy azt sem tudom, hogyan írjam le....

2011. febr. 7. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szegénykém... én ha másnál alszom pl, alig tudok elaludni, és olyan éberen alszom, hogy még arra is felkelek ha valaki megmozdul.. mindig félek hogy álmomba beszélek, vagy egyéb más dolog.. próbálj meg ne foglalkozni ezzel, hisz ugye együtt kell aludnotok. szerintem a szobatársaiddal is előfordul ilyesmi, egyszer maradj fent sokáig, várd meg míg elalszanak, és hallgasd őket, aztán ha valamelyik csinál valamit nevesd ki jól te is:D más ötletet nemtudok adni. amúgy semmi ciki nincs ebben (tudom, énis mondtam, hogy parázok ettől), nemtudsz vele mit csinálni.
2011. febr. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!