Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez nem gyanús, kamu?

Szerintetek ez nem gyanús, kamu?

Figyelt kérdés

Elkezdtem vaterázni, licitálgatni. Ahogy megláttam, hogy utazásokra is lehet, fellelkesedtem. Van viszont egy eladó (HappyTravel), aki nagyon olcsón ajánl külföldi szállásokat, kiköti, hogy csakis e-mailben hajlandó kommunikálni. Ez nekem olyan fura, gyanús, ennyi erőből bárki írhatja azokat az e-maileket, igaz, a telefon végén is lehet bárki. Viszont az értékelései nagyon jók, bár ahogy olvastam, sokan még csak megkapták az utalványokat, de nem használták fel.


Vélemény, tapasztalat?


2011. febr. 8. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Piramisjáték" is lehet, kitudja adott esetben hány "emberük" van, aki besegít nekik.

Nekem is gyanús.

2011. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rákerestem a google-val. Van egy ilyen iroda. Ők azt csinálják, hogy liciten értékesítik az utakat. Egy kicsikét hasonlít a fapados légitársaságokhoz ez a módszer.


[link]


Hiába szeretnél te 55%-os áron megkapni egy szállást, ha valaki 90%-ot is ad érte. Szóval nem biztos, hogy annyira olcsó lesz.


Amúgy a honlapukra pillantva csak belföldi szállást láttam. De ettől még lehetnek külföldi utak.


Az árak alatt vannak hasznos infók ha a felül lévő linkekre kattintgatsz, csak tekerned kell lefelé egy kicsikét.

2011. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulmányozd egy kicsikét a honlapjukat, azután dönts szerintem!
2011. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utalvány? Eleve gyanús. Akkor kellene értékelést adni, ah már visszajöttél az útról... Velem többször megtörtént, hogy olyan szállodába kerültem, amit éppen felújítottak-átépítettek. Pedig ezek "hagyományos" utazásszervezők voltak, semmi vatera. (Amúgy nem vagyok a vatera ellensége, szoktam ott vásárolni.)
2011. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!