Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zalaegerszegen valahol parkos...

Zalaegerszegen valahol parkos rész?

Figyelt kérdés
Zeg-en keresnék olyan parkos részt, ahol nem jár sok rendőr, de azért nem is annyira lepukkant környék. Meg olyan italozó helyet tudtok mondani, ami nem ilyen késdobáló, tehát kultúrált, de mégsem annyira drága?
2011. febr. 16. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi kocsmázni a Kaszában szoktunk - Göcseji útnál, "kissparral" szemben, de olcsó még a Gyógygödör is, ami a Ruhagyári ABC közelében van. Szabadtéri ivásra meg a Vizslaparkot szoktuk használni, bár néha szidják... De vannak jó részei. :P
2011. febr. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, végülis engem csak az érdekel hogy sok rendőr meg sok cigány ne legyen a környéken! Ezek a helyek ebből a szempontból megfelelnek ennek az elvárásnak?
2011. febr. 16. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Vizslaparkban egyszer láttam rendőrt, de nem arra jöttek, mint amerre mi voltunk, ők a biciklis úton jártak, mi meg beljebb ültünk. Cigánnyal sem találkoztam még ott nagyon. A gyógygödörrel meg a Kaszával sincs ilyesmi probléma. Mindkét helyen sokszor megfordultunk, egyszer sem volt balhé, kisebbséggel sem találkoztunk. Ráadásul olcsó is mindkét hely. :)
2011. febr. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, meg van mentve a hétvégém :D
2011. febr. 16. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
ha parkban lesztek, lehet véletlenül még össze is találkozunk. :D Mi is oda indulunk ma este iszogatni. :)
2011. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez már bukó, a miénk 22-ére csúszott! És köszi a segítséget, egész jó hely valóban ez a vizslapark, de lehetne egy kicsit erdősebb, fásabb is :D
2011. febr. 24. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!