Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályban...

Van egy lány az osztályban aki ebben az évben megnyert egy fontos versenyt. Azt tavaly én nyertem meg. Az egész osztály azt szerette volna h én nyerjem meg, és kiutálták őt. vagyis nem szeretik. én is utáljam? Vagy barátkozzak vele?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért utálnád? A többiek is csak irigyek!!! Igazán szép magyar tulajdonság:S:S Ha valaki okosabb nálunk azt el kell ismerni, ettől te nem vagy kevesebb!!Szerintem barátkozz vele. Ezzel is bizonyíthatod h te más vagy mint a többiek. Persze, ha a másik lány emberileg kifogásolható az más...
2009. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőjetek fel egy kicsit...

Szerintem nyugodtan barátkozz vele. Legfeljebb téged is kiutálnak. Ilyesféle dolgokon én is átestem, közutálat tárgya voltam, és ha valaki mellém állt, automatikusan ő is... :-) Gyerekes dolog.

2009. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőjjetek már fel könyörgöm.Örülök hogy csak ennyi problémád van.
2009. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene utálnod? Persze rosszul esik, hogy ne te nyertél, de hát most ne legyen ő hibás azért, mert mondjuk okosabb, szorgalmasabb, vagy most egyszerűen csak szerencsésebb volt. Állj ki mellette nyugodtan az osztállyal szemben. Hátha hallgatnak rád, és őt sem fogják utálni. Ha eddig bírtak, és szurkoltak neked, sőt még egy lányt is megutáltak miattad, nem hiszem, hogy hirtelen ellened fordulnának. Legyetek egy kicsit komolyabbak, érettebbek.
2009. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
SZEMETEK VAGYTOK
2009. febr. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nem, inkább mutass jó példát a többieknek és igenis állj ki mellette! nem tehet róla, hogy most ő volt a jobb...mit gondolt az osztályod? majd direkt veszít a versenyen , mert ők téged akarnak? ha ennyire szeretnek téged, akkor te lehetsz az, aki segít ennek a lánynak! mutasd meg, hogy te tiszteled mint ellenfeledet, aki most legyőzött. majd jövőre megint megpróbálod....ennyi
2009. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a többiekkel. Amikor tavaly Te nyertél, Téged nem utáltak ki, akkor most ne utáljátok ki őt sem. Barátkozz vele. AKi okosabb vagy szerencsésebb Nálad, azt - ha ő nem szemét Veled- nem utálni kell, hanem esetleg eltanulni tőle, amit jól csinált!
2009. febr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Srapnel ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: ha egyébként is barátkoznál vele, akkor barátkozz vele, ha nem (mert pl. nem szimpatikus), akkor meg ne barátkozz. Legyél ember és legyen tartásod. Legyél korrekt és igazságos. Ez csak egy verseny, nem ezen kell alapulni annak, hogy kivel barátkozz és kivel nem. Barátkozz azokkal, akikkel jól érzed magaddal, a többiekkel pedig legyél illedelmes. Ilyen egyszerű az élet.
2009. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

te már egyszer nyetél

ne utáld ezért mert vmiben ő is jó és küzdött érte

pfff szánalmas kis pisisek

2010. júl. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!