Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha választanod kellene aközött...

Ha választanod kellene aközött, hogy egyetemre mész, vagy külföldön töltessz egy évet, akkot mit választanál?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy biztos vagy abban, hogy felvesznek arra az egyetemre, ahová jelentkeztél, viszont azt is tudod, hogy ha akarsz egy évet külföldön tölthetsz. Tegyük fel, hogy mindkettőhöz lenne kedved. Mit választanál? Egyetem, vagy külföld?
2011. febr. 17. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Külföld.
2011. febr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetemen halasztanék egy évet, és külföldre mennék. Kecske, káposzta...
2011. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kulfold, hisz ettol az egyetemet ugyanugy elvegezheted es leirasod szerint biztos helyed van az egyetemen. Addig utazz, tapasztalj, amig fiatal vagy es fuggetlen.
2011. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én az egyetemet választanám. Szeretnék minél hamarabb túl lenni ezen a tanulós mizérián, aztán majd lehet utazgatni.
2011. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mikor mar van kapcsolatod vagy csaladod, sokkal nehezebb utazni.
2011. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyetem, mert én is inkább akkor utazgatnék, mikor megvan minden. Nálam van egy sorrend, szeretem a rendszert. Párkapcsolat nálam nem akadály, ha utazni akarok és ez valakinek nem tetszik - ő baja. 20n
2011. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A másodikkal értek egyet. Egyetemen halasztás, közben külföld. És ennyi
2011. febr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15:40: nem tudhatod, hogy egyetem vegere milyen lesz az eleted. En pl. PhD-zni akartam, ehelyett mar 21 evesen ferjhez mentem es gyerekem lett, mert egyszeruen jott egy olyan gondolatom, hogy nekem mas az utam, amit nem bantam meg abszolut, de be kell latni, hogy utana mar nem azt csinaltam szabadon, amit es amikor akartam. Az eletet nem lehet tudni es ezert erdemes fiatalon kihasznalni a lehetosegeket.
2011. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
felvételi egyetemre, majd halasztod az évet- így a helyed is megvan, és külföldre is mehetsz.
2011. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15:40 vagyok. tudom hogy akármi közbejöhet. De én akkor is szeretem úgy csinálni a dolgokat, ahogy eltervezem. Egyszerűen nekem így szép az élet, A-ból eljutni B-be. :) Van aki spontán ember, és teszi ami jön, én nem. Szerintem ezzel nincs semmi baj, ha úgy érezném rossz nekem, nem így cselekednék.
2011. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!