Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mondja rám mindenki,...

Miért mondja rám mindenki, hogy bunkó vagyok, ha Honfoglalóban levárazom az ellenfelem, a gyengébbet támadom?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Mert a gyengébbet támadni tényleg bunkóság. Tudod, vannak íratlan szabályok. Nem csak az életben, de még a Honfoglalóban is.
2011. febr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
debunkóvagy
2011. febr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem sose érdekel, ha várazásért lebunkóznak, aki ezt csinálja, az nem tud veszíteni. A gyengébbet támadni viszont tényleg nem illő, ha azért támadod, mert ő a gyengébb. Ha saját magad védelme miatt, akkor szerintem megbocsátható.
2011. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Na én kaptam egy ilyet ezért egyszer, megőriztem mert vicces. :D


ROHADT SZEMÉT KÖCSÖG ERŐSZAKOS ÁLLAT VAGY!!!NINCS ITT HELYED!! ITT BARÁTOK VANNAK!!! TE NEM TARTOZOL IDE!!!TAKARODJJ!!!MEG JEGYEZLEK!!ÉS EL ÜLDÖZLEK!!ÉN SOHA ILYET NEM TESZEK!!!MÉG HA KOPIM IS VAN AKKOR SE!!!BUNKO KÖCSÖG ERŐSZAKOS ÁLLAT!!NINCS SZÍVED!!!!ROHADÉK!!!

2011. febr. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Én is várazni szoktam és a gyengébbet ütöm ki általába. Nincs ezzel semmi baj, ha sokkal többet tudsz, megteheted :)

Védekezzen! :D

2011. febr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mindíg azt kell először támadni, akinek többje van, és csak utólsó sorban illik várazni.
2011. febr. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez milyen hülyeség már, hogy nem támadjuk a gyengébbet, meg nem várazunk? :D Azért honfoglalózom általában, hogy nyerjek egy jót, mindegy hogy, de természetesen először a gyengébbet végzem ki... :D
2011. febr. 19. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Talán azért tartanak bunkónak,mert már nem a játék öröme miatt mész oda,hanem csak várazni..Gondolom amikor több órája ott vagy,és a kérdések ismétlődnek már másodpercekre be írod a választ.Vagyis ez már nem a tudásodat hanem csak a memóriádnak eredménye..Sokan azért honfoglalóznak mert szeretnek játszani,és nem mindenáron "rombolni" Micsoda öröm lehet a játék neked ha más sem érdekel csak az,hogy minél előbb kiüss valakit..
2011. febr. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se teljesen értem. Mindenki nyerni akar, nem? Engem ott nem érdekelnek mások érzelmei, és elfogadom, hogy másét se érdekeljék az enyémek. Nem vagyok kőszívű, egyszerűen szerintem ez egy ilyen játék. Nem kellene ezen megsértődni. Nekem mindig az a célom, hogy az egész ország az enyém legyen végül. Lehet, hogy ez más szemében kegyetlenség, de szerintem ilyesmiről szó sincs. Azért vagy ott, hogy védekezz és támadj. Meg persze, hogy tanulj.
2011. febr. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, és én sem értettem, hogy miért gáz. Engem ha leváraztak gratulálta, de volt, hogy valakit annyira felidegesítettem, mert leváraztam, hogy irkált egy csomó hasonló beszólást, mint az egyik linkelőnek, hogy én r.hadék vagyok.
2011. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!