Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Látogatható-e a tiszadobi...

Látogatható-e a tiszadobi Andrássy Kastély, és ha igen, mikor?

Figyelt kérdés
(Az interneten nem találtam erről pontos információt.)
2011. febr. 22. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha meg akarod nézni akkor várj, mert most restaurálják, és építési terület, de nem is túl szép látvány ilyenkor, talán ősszel majd kész lesz.

Csak ajánlani tudom, szép hely, kulturált, és horgászni is tök jó itt:)

Ha valami érdekel még Tiszadobról less fel ide: www.tiszadob.hu

2011. febr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Csütörtökön végülis elmentünk oda. (Békéscsabáról :-)

Sajnos a felújítás miatt valóban nem tudtunk körbenézni, de megbeszéltük, hogy mindenképp visszamegyünk, ha majd kész lesz. Egy régebbi Főtér adásban láttam a kastélyt és a gyönyörű kastélykertet, azóta szerelmes vagyok a helybe, biztosan többször visszatérünk majd. :-)

2011. febr. 26. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocsi hogy csak most válaszolok( első vagyok)

A Főtérre nem tom menyire emlékszel, csak annyit akarok vele kapcsolatban, hogy az a pocakos fővadász a nagyapám:D

Üdv.: Zoli

2011. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azóta készen van már?

Olvastam, hogy ez év márciusára ígérték, de a tiszadob.hu-n még az van, hogy felújítás alatt van. Aktuális a kiírás?

2012. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CrisNique válasza:

Friss info: a kastély kívülről ingyenesen látogatható.

Felvilágosítást adtak a következő telefonszámon: 06/42 722 - 550

2013. máj. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!