Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a nő hangosan büdöset...

Ha a nő hangosan büdöset fingik miért kell szégyenkeznie?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert társaságban nem túl illendő. Pasitól sem egyébként.
2011. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, társaságban a pasinak sem illik! Amúgy sajnos azért, mert az a közhiedelem, hogy a nők nem sz.rnak (vagy ha mégis, akkor szigorúan rózsaillatút), nem finganak, nem is izzadnak, nem büfögnek... Sajnos még mindig nincs egyenjogúság, azért van ez így.
2011. febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem szívügyem az egyenjogúság, de valahogy nem az érdekel belőle, hogy társaságban a nők kulturálatlanul viselkedhessek. Nem hiszem, hogy a nőknek le kéne süllyednie a férfiak közül a taplók szintjére. Normális férfi sem csinál ilyet mások főleg nem nők illetve főleg nem a barátnője előtt.
2011. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
36%
Mert náluk a böfögés-fingás-sz@rás egyszerre jön ki a menstruációs vérrel xD
2011. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
78%
azért mert ez különösen undorító, férfiaknál is
2011. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na, vajon miért?...
2011. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 johnnyboy26 válasza:
90%
Már 3,5 éve együtt vagyunk bnőmmel, de még soha nem fingottam előtte, és ő sem előttem. Meg lehet oldani, kimegyek a mosdóba és ott csinálom, illetve lehetőleg nem eszek olyan kajákat, amik túlzott "gáztermeléssel" járnak.
2011. febr. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolat szempontjából, van akiknél ez nem okoz gondot, és sztem ez kéne legyen az általános. Nem ész nélkül, direkt jó büdöseket fingani a másik orra alá egész nap, de ezért szégyenkezni is felesleges ha netalántán rájön vkire.

Én mondjuk nem szoktam, mert ahogy írták, a nő rózsaillatút, és amúgy is, nem büfög, fingik, azaz, még a végén vki ezek miatt lenéz, mert ember vagyok..

Mindannyian emberek vagyunk, és a nagy büdös helyzet, h biztos van kivétel, de nagyon sok fiú megengedi magának hogy akár társaságban is fingik, bejelenti hogy nagy wcre kell mennie, egyebek. Nekem aztán 8, engem nem zavar, ámbár ilyet én soha nem tennék, max bnő, vagy párom előtt, de nem fogom, mert ez ciki. Hát, egy bizonyos határon túl igen, de vmeddig meg természetesnek kéne lennie, és nem csak férfiak, hanem nők esetében is.

2011. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem szimplán nem nőies.Ha egy nőt és egy férfit látok fingani,mást mást gondolok .
2011. márc. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem meg nem kéne különbség legyen a két nem közt. Ez emberi vonás, nem nemre külön vonatkoztatható dolog. De hát sztereotípia. Persze kulturált keretek közt.
2011. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!