Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki mondja már el miért a...

Valaki mondja már el miért a Való Világ (előtte Győzike Show) a legnézettebb TV műsor?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Mert sok az agyilag zokni ebben az országban...
2011. febr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom honnan veszik a nézettségi adatokat, de attól tartok, lehet hogy túlzó, de alapvetően jó lehet.

Ilyenek vagyunk ezek szerint, ezt az igényt ébresztették bennünk, megérdemeljük. Nem nézem, fogalmam sincs mi történik "odabe", azt se tudom miért jönnek-mennek ki-be (egy -egy elkerülhetetlen félmondatból tudom), meg ki, meg miért nyer valamit.

Hogy ez van, ez még nem zavarna, de minap késő este Győzikét láttam valamiféle műsorvezetői szerepben, elszörnyülködtem. És akkor belém nyilallott, hogy fogom még látni Mónikát is?

Még ezek se zavarnának, de a magasabb szintű demagógiára is vevő a nép (választásokon látszik, aztán csodálkozik), ahelyett, hogy némi összefogás irányába mennénk, főleg amikor baj van, "bevesszük" az oszd meg és uralkodj elvet.

Ez piszok sokba kerül az országnak, Neked, nekem...

2011. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Mert ezek olyan műsorok, amiken nem kell gondolkodni, csak leülni elé és bámulni. Egy átdolgozott nap után tökéletes agyzsibbasztás.
2011. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 yuda ***** válasza:
Azért, mert minden emberben van egy sötétebb, aljasabb én, szerencsére nem mindenkiből lehet kihozni - de ilyen pl. a kukkolás, amikor beleshetsz más magánéletébe, amit normális körülmények között ugye nem tehetnél meg- itt büntetlenül csinálhatod és rendőr sem visz el érte.... már akit, mert én sem nézem :)
2011. febr. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

meg szerintem azért is, mert olyan időben adják, amikor legtöbb helyen megy a Tv, ha nézik ha nem .. hírek előtt, után pl . ha nem is azért mert nézed, de be van kapcsolva .. és ebből vonnak statisztikát..

egyébként két töri lecke között én is van hogy belenézek, és ahogy egy válaszoló mondta, tökéletes agymosás..na arra a legjobb..

2011. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!