Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor lesz legközelebb BODIES...

Mikor lesz legközelebb BODIES kiállítás Budapesten, vagy környező/közeli városokban (külföld)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 01:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

igen engem is:D

mondjuk szervek ezelőtt 3 évvel is voltak külön...pl a tüdő, ami mellett ott volt a nagy cigis doboz...mennyi a jegy, nem láttam...

2012. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
megnéztem, szerintem ennyi volt a jegy 3 éve is...
2012. febr. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Én anno (azt hiszem) 5ezer pár százat fizettem érte... de nem is ez a lényeg.

Persze volt tüdő, meg szív, bélrendszer, meg minden ami csak BENNED és BENNEM van :D Meg a bőr, és a keresztmetszetek, na meg az idegrendszer... húúú :)

Sőt, a végén még meg is lehetett fogni némelyiket (vese és máj, azt hiszem)

Én fanatikus vagyok, teljesen oda vagyok az anatómiáért, szóval tuti elmegyek, csak nem szeretnék csalódni :)

2012. febr. 20. 18:14
 14/18 anonim ***** válasza:

őszintén nem tudom mennyi volt, mert akkor én még gimis végzősként mentem szervezett kirándulással:)

Agyat is lehetett fogni :)

Én is bírom, szerintem mi is elmegyünk a párommal, ő orvosisként szintél él-hal az anatómiáért:)

reméljük jó lesz:D

2012. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
0%
én ezelőtt is voltam meg most is megyek jövő hónapban .......és egyébként pénz terén is ennyi volt meg ugyan az lesz(sőt több minden lesz) ......de hát aki nem hiszi az ne menjen el... nem kötelező
2012. febr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam a The Human Body Exhibiton kiállításon. Jó volt, és nagyon tetszett, hogy orvostanhallgatók válaszoltak a kérdésekre és elmondták az érdekességeket, tényeket a testünkről. De, nekem hiányos volt egy kicsit... Pl. nem volt külön az emberi bőr, vagy az agy és az idegrendszer,és sokkal rövidebbnek tűnt, mint 2008-ban. Bár állítólag most itt van BP-n a Bodies2 is. Tervezem, hogy azt is meglátogatom. :)

Valaki volt ott?

Ja, és ami még pozitív a THBE-nél, hogy nem veszik el pl. a telefont, vagy fényképezőt. Van ruhatár, de csak azt teszel be amit akarsz. Szerettem volna fényképzeni, de rájöttem, hogy elég tiszteletlen dolog lenne... :)

2012. márc. 21. 13:02
 17/18 anonim válasza:
én pénteken mek én is kivi vok mien lesz mert én is voltam 2008-ban is úgyhogy összehasonlítom én is.... 2008-ban is volt ruhatár meg a telot sem vették el....
2012. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
hááááát én voltam ezen a kiállításon a váci 1-ben és hát a sztem egyáltalán nem éri meg a pénzét én voltam a 3 évvel ezelőttin és hát ahhoz képest ez egy nulla..!!!!!
2012. márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!