Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Magyar nép a világban miben...

A Magyar nép a világban miben híres?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom hogy csak a cigány zenében,ha valaki többet tud..
2009. febr. 18. 10:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem többek között arról, hogy az 560.000 zsidó, és kb. 30.000 cigány-egyéb(pl. meleg, komcsi) gázhalálba deportáltatása itt ment a legzavarmentesebben, mindenféle bürokratikus fönnakadás és kicsinyeskedés nélkül, a teljes államapparátus, csendőrség, szomszédság, államvasút olajozott, tökéletesen precíz, társgyilkosként való részvételével.

Maguk a nácik is meg voltak lepődve ekkora buzgalmon, precizitáson, intenzitáson, lett légyen az illető izraelita, vagy akár a lakosságba asszimilálódott második, harmadik generációs keresztény, aki azt sem tudta miért viszik és hová.

Továbbá, szerintem arról, hogy egészen bizonyos,-nincs még egy nép aki ennyi jövendő Nobel díjast zavart ki külföldre, hogy ott , menekültként dolgozzon-és nyerje el, majd nem átallott, a mai napig nem szégyell a- "mi fiunk"-ként hazudni róluk, még magának is.

Híres lehet a "dögöljön meg a szomszéd tehene is!" társadalmi érzelemvilágunk.

Meg persze a gyönyörű Puszta, ami szellemileg is kezd létrejönni.

És hogy van 3.000.000 arc aki havi 100 eurót kaszál, és még mindig él!...

Emlékezhetnenk ránk, mint Hitler utolsó, legutolsó! csatlósára is, akik ha szabadságot kapnak, mint most is, visszatérnek kedvenc fasiszta diktatúrájukhoz.

2012. ápr. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!