Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha megbüntetne a...

Mit tennél, ha megbüntetne a rendőrség gyorshajtásért, nem tudnád kifizetni, kölcsönt se tudnál kérni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább ők mit tennének, hogy behajtsák rajtam.
2011. márc. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:
behajtanák rajtam. a helyi önkormányzat adóhatóságán keresztül (ez ugyanis adók módjára behajtandó köztartozás). próbálnék esetleg részletfizetést kérni, ez addig lehetséges, amíg nem adták át behajtásra.
2011. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leülném, vagy ledolgoznám közmunkán. Sőt... ha 30-40 ezres csekkeket kapnék elég valószínű hogy nem fizetném ki. Anno emlékszem egyszer egy parkolási bírságot kaptam levélben (olyan helyen, ahol nem is jártam akkortájt, amikorra az időpont szólt). Lényeg hogy a levélben benne volt, hogy hány nap "elzárással" vagy közmunkával lehet az összeget kiváltani. Ha már nagyobb összegről van szó, számomra igen megfontolandó, hogy melyiket válasszam.
2011. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Inkább ők mit tennének, hogy behajtsák rajtam."


Elzárnak egy hónapra.

2011. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!