Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akkor most okos vagyok vagy buta?

Akkor most okos vagyok vagy buta?

Figyelt kérdés
Megcsináltam a Mensa IQ tesztet. Elsőre 78 jött ki, másodszorra viszont 126.
2011. márc. 8. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg ne haragudj, de ha már a másodjára csináltad meg, akkor naggyából tisztában voltál a kérdésekkel, ezáltal már időben előnyben voltál. Nem kellett olyan figyelmesen elolvasnod, mint az elsőnél szóval több időd volt gondolkodni és értelmezni a látottakat. Úgyhogy az első reálisabb.

Vagy próbálkozz meg egy más jellegű IQ teszttel!

2011. márc. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Elsőre 70 alatt jött ki nekem. Nos, ezzel csak az az egy probléma van, hogy 70 alatt nyilvánítanak valakit értelmi fogyatékosnak.

Kérlek...

Ne dőlj be, baromság.

2011. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Akkor most okos vagyok vagy buta?"


Ezt akkor tudnám megmondani, ha elmesélnéd az életedet, meg kikérdezném a véleményedet egy csomó dologról, vitáznánk stb. Egy többórás interjúval nagyjából meg lehetne állapítani.


"Megcsináltam a Mensa IQ tesztet."


Szerintem meg nem a Mensa IQ tesztet csináltad meg, hanem a Mensa honlapján lévő ingyenes, online, megbízhatatlan tesztet.


Persze ha bementél a Mensához, leszurkoltad a díjat és végigcsináltad a tesztet, akkor a megjegyzésem tárgytalan.


"Elsőre 78 jött ki, másodszorra viszont 126"


Az első reálisabb, mert a másodikra már "gyakoroltál". De az online teszt nem túl megbízható.

2011. márc. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!