Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire szoktatok magatokat...

Mennyire szoktatok magatokat masokhoz merni? Zavar titeket, ha masnak valamibol tobb vagy jobb jut?

Figyelt kérdés
Mindenkivel osszehasonlitjatok a helyzeteteket vagy csak bizonyos emberekkel?
2011. márc. 15. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem irigykedek másokra, hogy bezzeg neki erre-arra telik, viszont teljesen normális hogy másokhoz mérjük magunkat.

Akkor zavar, ha nekem is lett volna lehetőségem, de nem éltem vele és emiatt lemaradtam valamiről.

Vannak bizonyos személyek akik számomra példaértékűek, és vannak akik az "így ne csináld" kategóriát képviselik.

2011. márc. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor irigykedek rá, ha neki volt olyanra lehetősége, amit nem érdemelt ki, én meg dolgoztam érte, és nem kaptam lehetőséget, rajtam kívül álló okoknál fogva.
2011. márc. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 napietus ***** válasza:
nem vagyok irigy, azt nagyon közönségesnek tartom. néha méregetem magam másokhoz, nem anyagiak tekintetében, inkább szakmai vonalon. pl. volt évfolyamtársakhoz, hogy hol tartok hozzájuk képest.
2011. márc. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem igazán.az h valami mondjuk magasabb az nem jelent számomra semmit mert nem ér többet másnál.viszont ha mondjuk valaki szerencsés arra nem irígy vagyok hanem fáj a szívem h nekem mért nincs szerencsém.
2011. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem zavar és nem értem hogy miért van hogy alig van pár barátom, barátnőm nincs is, nem is volt. Másnak meg már 3-4 kapcsolata is volt és sok barátja van.

Az is zavar hogy nem vagyok gazdag mert sok mindent szeretnék megvenni de mindig úgy kell rá gyűjtenem hónapokig.

2011. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is azokat az embereket irigylem akiknek sok barátjuk van, igazából egy emberre vagyok irigy illetve féltékeny a húgomra, de ez már nem fog soha elmúlni. Másoknak a kreativitását, az ötleteit és az eszét irigylem, de ha valaki nagy dolgot visz véghez, akkor inkább büszke vagyok rá mint hogy irigyeljem a sikerét.
2011. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!