Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha a postán fel akarok adni...

Ha a postán fel akarok adni pár CD-t, azt becsomagoljam előtte, vagy majd ők becsomagolják?

Figyelt kérdés
Elmagyarázná nekem valaki hogy megy ez? Mennyi CD-t lehet egyszerre feladni, csomagban, vagy levélben, csomagoljam e vagy majd ott csomagolják..köszi
2011. márc. 19. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ők csomagolják! Neked kell venned bélelt borítékot, amit kapni a postán is. Többféle méret van. Az 1 darab cd küldésére alkalmas boríték 55 forint, tegnap vettem.
2011. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aha, köszi. és ha mondjuk 10 db CDt szeretnék elküldeni? esetleg 20at? az már csomagnak számít?
2011. márc. 19. 12:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy te csomagolod.Lol Tán ha küldesz levelet valakinek a postás irja meg helyeted meg ragasztja le a borítékot felétek?

Egyébként küldheted posti csomagként is 10kg ig 1050 ft ha így van még.

Egyébként hamis feladócímet irj rá ha másolt dolgokat küldesz mert ellenőrízhetik és akkor beperelnek mással is fordult már ilyen elő.

2011. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi a súlya. Ha 2 kg alatt akkor elmegy levélként is ami olcsóbb.
2011. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
eredeti CDket küldenék. köszi a válaszokat
2011. márc. 19. 12:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Tedd dobozba, belülre tegyél olyan pukkanós cuccot :), és add fel értékbiztosítással vagy éppen értéklevélként - és ne hagyd, hogy lebeszéljenek róla. Az általad megjelölt érték után kell fizetni a biztosítási díjat, ami emlékeim szerint 1000 forintonként nem tudom, talán 10 forint lehet, így ha bármi történik vele, a Posta fizet. És én még úgy tudom, fél kilóig megy el levélként.
2011. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13:36 vagyok. Viszont a doboz ne legyen túl nagy, maximálva van a mérete.
2011. márc. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezen a linken kitudod számolni mennyibe fog kerülni.

És jól írtam, 2kg-ig megy el levélként!

2011. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!