Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Voltam egy táborban. Sokan...

Voltam egy táborban. Sokan kínáltak piával, és azt mondták hogy igyak igyak. Nem lessz belôle bántodásom. ôk ittak én meg kimaradtam az egész bulibol. Jol tettem? L/13

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 21:03
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
0%
Ki fognak közösíteni...
2011. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
és mit csinálhatok?? igyak egy keveset?
2011. márc. 24. 21:05
 3/22 anonim válasza:
Szerintem jól. Mondjuk nembaj ha megkóstolod. Csak meg ne bassz.anak részegen.
2011. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Joco901019 válasza:
100%
Jól tetted 13 évesen minek isznak a gyerekek. Te legalább normálisan gondolkodol. Elég nagy baj, hogy manapság ma már csak pia mellett lehet bulizni. Jó én is szoktam inni egy keveset, hogy ellazuljak de nem annyira, hogy részeg legyek. 20/F
2011. márc. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
áchh nemhiszem hogy olyanok lennének :D
2011. márc. 24. 21:06
 6/22 anonim ***** válasza:
Annak ellenére, hogy cikizhetnek ezért jól tetted. Amit nem akarsz nem vagy köteles megtenni. Majd eljön azaz idő is, hogy esti buli + pia . De azért máskor lehetsz merészebb, mondjuk csak megérinted a száddal az üveget. :)
2011. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
szerintem semmi baj nem lesz:)....en is van amikor nem akarok inni es ak nem iszok....enyi..nem fognak az véget kikozositeni
2011. márc. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
hát igen.. igazad van! jol is tettem,csak úgy éreztem magam, mindta ki maradtam volna a bulibol...
2011. márc. 24. 21:08
 9/22 A kérdező kommentje:
de hát nem akarok le sujjedni arra szintre... én egyszeruen szégyennek tartom ha valaki berúg.. :S azzal csak lejáratja magát az ember
2011. márc. 24. 21:10
 10/22 anonim ***** válasza:

jól tetted,hogy nem ittál

táborban különben is minek?sajnos ma már a tábor,oszt kiránudlás stb... a piálásról szól

mire jó az?nem azért megyünk el,hogy jól beba*zunk

13 évesen még nyugodtan vissza utasíthatod

maximum azt mondják rád hogy luzer,de kit érdekel? nem azért mentél oda,hogy igyál és ettől senki nem lesz "menőbb"

később ihatsz ha akarsz,de csak mértékkel

igazából az hogy megisznak valamit a táborban,stb...

az nem baj,de az már igen hogy tajt részegre isszák magukat és ezzel hencegnek -.-

ezek kis senkik rá se hederíts

jól tetted csak így tovább :) jó tudni hogy van normális fiatal is

2011. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!