Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok postán CD-t feladni?

Hogyan tudok postán CD-t feladni?

Figyelt kérdés
Lassan elkezdek vaterázni, el akarok adni kb. 50 db CD-t. Az a kérdésem, ha eljön az idő, ezt hogyan tehetem meg?
2011. márc. 25. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A4-es légbuborékos borítékkal.
2011. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Berakod a cd-t egy bélelt boritékba, ráirod a cimet és feladod a postán. Ha nincs boritékod, a postán vehetsz.
2011. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Papírboltokban is lehet kapni buborékos borítékot, direkt CD méretűt is (ezen én is meglepődtem), tokostól pont belefér egy CD. Ezután simán mintha egy levelet adnál fel, csak értelemszerűen mivel nehezebb, valószínű többet is kell majd érte fizetni.
2011. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amiről 16:22 beszél, a CD-re tervezett bélelt boriték a postán is kapható 55 forintért, nem kell messzire menni érte.
2011. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!