Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány igazi barátod van?

Hány igazi barátod van?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, igazábol erre nehéz válaszolni, nem ment könnyen soha sem a barátkozás, de azt hiszem hogy kettő talán. A többi mind csak olyan, hogy találkozok néha, vagy összefutunk dumálunk és ennyi. De akivel azért vagyok mert jól is érzem magam és őszintén örülök a boldogságának azt hiszem kettő.

16F

2011. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt az altalanosban 1, de vele megszakadt a kapcsolat, mert utana mashova jartunk suliba. Utana a gimiben is volt egy, vele is megszakadt a kapcsolat, mert atment masik suliba. Utana az egyetemen is lett 1, vele tartom a kapcsolatot a mai napig, pedig kulfoldon elek. Neha-neha masokkal is, de ok inkabb ismerosok.
2011. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egy kezemen meg tudom számolni. a többiek csak szarnak a fejembe, de a haver az ilyen... :D
2011. márc. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 habibi ***** válasza:
nekem 0, na volt egy, de vele megszakadt a kapcsolatom, mert messze jár suliba és teljesen más környezetbe került. már csak ismerős
2011. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem van 4-5 is,akire bármikor számíthatok ha segítség kell.
2011. márc. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos egy sem, csak haverok. Velem van a baj, túl zárkózott vagyok...:S
2011. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!