Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van valaki fent LiveJasmin-on,...

Van valaki fent LiveJasmin-on, mint model? Mik a buktatói? Arcot muszáj mutatni?

Figyelt kérdés

Azt meg lehet csinálni, hogy arcot mondjuk maszkkal takarom? Az oldalon szinte semmi infó nincsen semmiről, még azt sem találom, hogy mennyit fizetnének. NEKEM kell valamit fizetnem?

Általában mit szoktak csinálni élőben?


2011. márc. 27. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet úgy, hogy nem mutatsz arcot, különben hogy bizonyítod be, hogy TE vagy az, aki regisztrált (a beszkennelt személyiddel stb.) nem valami 16 éves mondjuk.


100 dollárt el kell érni, úgy fizetnek. Amúgy nagyon sokan vannak azon az oldalon főleg lányok, így elég extrának kell lenned, ha ott pénzt akarsz csinálni.


Amit kérnek, legyél pucér, dugdos magadnak mindenfélét, ha lehet mindkét lyukba stb.

2011. márc. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha, köszi. Akkor ez asszem kimarad.
2011. márc. 30. 11:44
 3/3 anonim válasza:

Igen kell arcot mutatni,de be lehet állítani hog magyarországról ne nézhessenek téged, szóval így nagyon valószínű hogy nem láthad meg ismerős (márha ettől tartasz).

És azt is beállíthatod hogy mit vállalsz..természtesen minél beváallósabb vagy annál valószínűbb hogy jobban keresek.Én fent vagyok és eddig semmi panaszom nem lehet

2011. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!