Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak érettségivel ellehet...

Csak érettségivel ellehet valahol helyezkedni manapság?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 15:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jó, de azok meg nehezek. nekem meg nincs olyan fizikai képességem.
2011. márc. 29. 16:56
 12/17 anonim ***** válasza:

Gyári melóra szalaghoz mehetsz már 8 általánossal is.

De árufeltöltőnek is pl. Tescoba, Sparba vagy ilyen helyekre.


És ne mondd, hogy nincs hozzá fizikai erőd, mert csak állni kell. Egy 15 éves gyerek is bírja. Nálunk a gyárban 5400 lány dolgozik, egyiket sem láttam még kidőlni.

Meg ha annyira kell majd a pénz, akkor hidd el, hogy bírni fogod még a 12 órás állómunkát is.

Minden csak annak a függvénye, hogy mennyire vagy rászorulva.

2011. márc. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

én tudom mi megy egy gyári melósnak egész nap...

mert ismerőseim is voltak ott, és nem bírták.

és én ismerem magam, elég gyenge fizikumú vagyok hamar el is fáradok. plusz talán gerincferdülésem is van bár még nem voltam orvosi vizsgálaton- mondjuk ami késik nem múlik- a derekam is hamar megfájdul.

ilyet nem vállalnék be, márcsak azért se. nem akarom, hogy 30 éves koromban egy rokkant legyek. márpedig amiket hallottam megbízható ismerősöktől, nem éppen egy leányálom. birka meg nem leszek.

de még tanulnom kell, úgyhogy majd még eldöntöm mi leszek.

2011. márc. 29. 18:38
 14/17 A kérdező kommentje:
ja és nem arról van szó, hogy luxus állást szeretnék mert nem...csak azt sem akarom, hogy kihajtom a belem és éhbért keresek. a gyári melók meg általában ilyenek.
2011. márc. 29. 18:52
 15/17 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van, hogy a gyári melók ilyenek, de továbbra is azt mondom, hogy tudod, a szükség nagy úr. Csak az válogat munkahelyek közt, aki megteheti. A mai világban egyre kevesebben engedhetik ezt meg maguknak.
2011. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

érettségivel el lehet menni a teszkóba pénztárosnak is, hiszen diákokat is betesznek oda, akik épp fősulira járnak. szóval nekik is csak érettségijük van.

mehetsz még mondjuk plázába eladónak, oda sem követelmény a szakmai tudás.

vagy telefonos melókat is vállalhatsz. pl közvélemény kutatás, telemarketing, ügyfélszoli.

jut eszembe. szoláriumba is mehetsz dolgozni.


vagy tanulsz valami 1-2 éves OKJ-s szakmát, persze olyat ami keresett, és abban elhelyezkedsz.

2011. márc. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tanulj tovább és válassz olyan szakmát ami tetszik
2011. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!