Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet galériát találni,...

Hogyan lehet galériát találni, amelyben kiállíthatom a fotóimat?

Figyelt kérdés
Korábban volt már Békéscsabán egy kiállításom, ott minden flottul ment, de Budapesten nem vagyok ilyen téren ismerős, és nem tudom, mi a szokásos menete ennek. Egyszerűen sétáljak be valahova a portfóliómmal?
2009. febr. 26. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten sztem kicsit keményebb feltételeket találsz, én szerintem ingyen nem igen engedi ebben a farkasvilágban azt még egy művelődési ház se .... De hát próbálkozz, de nekem is csak vidéken sikerült egy műházzal megbeszélni, hog ymint művészet, ingyen engedték két hétre a fotóimat kiálltani, persze cenzóra ott is volt, látni akarták mit akartak kitenni, és pl. az egyik művészileg legszebb aktképemet nem engedték ...


A másik megoldás ha fizetsz persze, na de ez nem két ezer Ft :-) Mélyen a zsebedbe nyúlhatsz ...

Sok sikert!

2009. febr. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Cenzúra- biztosan elírtad..)

Galéria borsos. Vidéki iskolák, művházak, nívósabb kávéházak.

Könnyebb a dolgod, ha a helyi vagy egyéb kulturális médiumokat oda csődíted, ők fogyasztani fognak, innentől megéri az intézménynek a képeidet kipakolni a falra.

Ha zsürizett fotóid vannak, akár az egyiket fel is ajánlhatod nekik.

Anyu festőművész- így indult el anno...

2009. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Könyvtár. Én még könyvutalványt is kaptam érte (jó, 5000 forint ertekben, de sikerult annyi kepet eladnom, hogy pont kijöttem nullára, kicsit többre, és elmondhatom, hogy volt kiallitasom :))


Teázók, kávéházak is jó ötlet szerintem.

2009. febr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A fizetős megoldás nem igazán érdekel, nem csak ezért, mert komoly pénz, hanem mert számomra az "megvett" lenne. Inkább ne legyen több kiállításom, minthogy azt érezzem, hogy szinte csak azért volt, mert fizettem :)


Kávéházakon én is gondolkodtam, az tényleg hangulatilag megfelelő helyszín, viszont kérdés, hogy ott mennyire adottak a technikai feltételek: rögzítősín, esetleg keretek, fények...


Egyébként nem vagyok hivatásos fotós, inkább egy igen komolyan vett hobbi és szenvedély számomra a fotózás. Ha érdekel esetleg: [link]

2009. febr. 26. 14:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Még egy dolog: természetesen ez a "megvettség" csak az én heppem, attól, hogy valaki fizetős kiállítást rendez magának, még biztos nagyon jó. Szóval ezzel nem akartam lenézni senkit, csupán ismertettem a saját hülyeségemet :)
2009. febr. 26. 14:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy hely kifejezetten fotósoknak, Blende Club Café, bárki kirakhat képeket, csak van egy kis sorban állás tudtommal, de nem messzi időpontra kaphatsz helyet, választhatsz hol, kirakod, egy hónapig kint van. Vagy lehet más kávéházakban is, én már bementem így egybe, megkérdezni, végignéztük a fotóimat, mondta hogy ok, amikor akarok, menjek, és megbeszéljük, mikor hogy. Szóval szerintem érdemes próbálkozni, ha bejáratott olyan kávéházba akarsz menni, ahol már sok fotókiállítás volt, tudom ajánlani a Zila kávéházat, igényes, szép, és sok ember fordul meg. Sok sikert!
2009. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!