Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Beszéljek erről a barátnőmmel,...

Beszéljek erről a barátnőmmel, hogy védje meg magát, vagy hagyjam, mert így jó?

Figyelt kérdés

(20 éves) Aggódom érte. Kicsit túlsúlyos - nagyon az volt, de tette érte, hogy változzon, kicsi felesleg meg elfér, azt mondja. Ezzel nincs is gondja amúgy, jó az egészsége, barátja is van, azonban a városban sokszor beszólnak neki kis szemtelen gyerekek (zömében cigányok...), hogy "dagadt disznó", ilyeneket... Sosem szól vissza, megy tovább, nekem azt mondta, hogy "nincsenek semmilyen szinten egy színvonalon", ezért nem... Engem viszont zavar, hogy nem védi meg magát... Vagyis nem hogy zavar, csak nem értem miért.

Mit tegyek?


2011. ápr. 1. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell neki szólni. Észrevette, felfogta, hogy beszólogatnak, és ő ezt a döntést hozta, amit illik tiszteletben tartanod.

Teljesen felesleges amúgy az ilyeneknek visszaszólni, mert attól ők nem fognak elpirulni és magukba nézni, sőt. A barátnőd bizonyára tudja, ki ő, hogy néz ki, hogy valaki elfogadja és szereti őt - minek fecsérelje az idejét ilyenekre? Csak magát bosszantaná fel.

2011. ápr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most szerinted komolyan kisgyerekeknek kellene visszaszólnia?Ez elég nevetséges lenne, hogy ott keménykedik velük. Van önbizalma, nem gondolja, hogy ha nem szól vissza, akkor az azt jelenti, hogy nem védte meg magát, ennyi.
2011. ápr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!