Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy aludnátok? (kérdésed és...

Hogy aludnátok? (kérdésed és válaszod tábor)

Figyelt kérdés

nah szóval június végén megyünk az iskolával táborba.Vízi táborba.

van 3 emeletes és 3 sima ágy (ha megin abba a szobába mehetünk)de a kiságyra sose megyünk mert abból szó szerint csak ugy ömlenek a pókok.6-an lennénk egy szobába(esetleg ha valaki még bejön akkor többen) és egyik barátnőm elhatározta hogy ő szivesen fent alszik csak legyen fent vele valaki.mivel mindenki lent akar aludni igyhát az emeleten való alvás kilőve.6-an fogunk 3 ágyon aludni.de én kerek perec megmondtam a csajnak hogyha nem férünk el akor ő húzzon fel az emeletre.tavaly is én aludtam fent mert ott valahogy más volt.de megfogadtam hogy mégegyszer nem megyek fel mert a plüssöm tiszta kosz lett hisz mindig leesett.szóval nem tudjuk eldönteni hogy mi legyen.mert ha hozzában feküdnénk pl így:

|=ágy végei -=mi 6-an

| - - |

| - - |

| - - |

így nem akarunk mert a lábunk lelógna..ötletek esetleg??


2011. ápr. 3. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
én szívesen megvédelek a pókoktól, de csak ha jó csaj vagy és elmúltál 14
2011. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nem 13/L vagyok xD

amugy nemfélek a pókoktól én szoktam tapétázni velük a falat de azér a pókokkal teli ágyon nem szivesen alszok

2011. ápr. 3. 11:20
 3/6 anonim válasza:
nem értelek titeket... mi amikor táborba mentünk és emeletes ágy volt, azon veszekedtünk, hogy ki aludjon lent, mindenki felül akart, ott sokkal jobb, és különben is, éjszaka úgyis beszélgettek, addig lehettek lent, aztán csak aludni kell fent, akkor meg nem mindegy???
2011. ápr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

lent szerintünk jobb de a csajnak mondtuk hogy alugyon már fönt..

egyszer lent aludt én meg egy másik barátnőmmel fönt de olyan volt mintha nem lett volna ott.5-en biztos elférünk mert aludtunk már úgy de 6-an nem biztos..

2011. ápr. 3. 12:05
 5/6 anonim válasza:
pedig úgy igazságos, hogy aki múltkor lent aludt, az most fönt fog, mondjátok neki, hogy vagy a fönti ágy, vagy a padló :D
2011. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

mondtuk neki hogy mi tavaly fent aludtunk (akkor is 3 ágy volt de 5en aludtunk FENT) és azt mondta hogy nem hajlandó felmenni ha nem megy vele valaki.mondtuk neki hogy húzzuk oda az ágyat (a pókosat) aludjon azon de egyikbe se egyezett bele

de nem fogunk elférni mert ő(nem akarom csúfolni de nem is fogom) nem valami nádszál vékony anorexiás..

2011. ápr. 3. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!