Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valakinek műkörme van,...

Ha valakinek műkörme van, vált ki bennetek valamilyen ellenérzést?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van...nem is kicsi. A környezetemben mindenkinek tetszik. Nem kell foglalkozni az olyan megjegyzésekkel, hogy ezzel biztos nem végzel otthon semmilyen házimunkát. Simán megcsinálok vele bármit...
2011. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szép műkörmöket lehet már csináltatni!A lehetőségek száma szinte végtelen!De belőlem személy szerint a kihegyezettek ellenérzést váltanak ki!Egyébként semmi gond vele elfogadom,h.van akinek az tetszik de nekem nem jön be!
2011. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, mert az ilyen nőről az a benyomásom, hogy beképzelt nagyvilági cicamica, fel akar tűnni, illetve derogál neki a munka. Ennél már csak a tetkó és a piercing taszít jobban.
2011. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ellenerzest nem valt ki, ezel csak o maga jelzi, hogy buta, ami onmagaban nem baj.
2011. ápr. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fújj,volt egy főnöknőm egy drogériában,mindene szőrös volt,ujjatlan trikóban volt nyáron,hatalmas fekete szőrcsimbókkal a hóna alatt,az egész lábán,és bajszos volt.Zsíros lenőtt sárga haj,de műköröm az volt rajta mindig.Gusztustalan egy nő,a műkörme körül a bőr mindig koszos volt,és a műkörmök félig lenőve,mire elment megint csináltatni.Fújjj,undormány egy nő.
2011. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23.57.: Kikérném magamnak, hogy buta lennék!!! Diplomás, házias, családos nő vagyok. Nem kell a sztereotípia!!!
2011. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem látszik két méterről, hogy nem igazi akkor nem.

Egyébként jó ízlés kérdése, hogy milyen egy műköröm, lehet nagyon visszataszító és nagyon csinos is. De ez az igazi körömre is igaz, ha ápolatlan vagy ha undorítóan van lekkozva ugyanúgy ronda mint a mű.

2011. ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak ha nagyon ronda. De az, hogy mi a ronda, eléggé szubjektív.
2011. ápr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nincs műkörmöm,de a francia műköröm nagyon nagyon tetszik,főleg a rövid fajtája.Az a legszebb köröm nekem,egyszer én is szeretnék majd,csak még nem szántam rá magam.
2011. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Ha ápolt és szolid akkor szépnek találom, de ha ápolatlan vagy nagyon feltűnő, hivalkodó akkor egy buta libának fogom gondolni az illetőt.
2011. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!