Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csökken Oroszország...

Miért csökken Oroszország népessége?

Figyelt kérdés
miért csökken Oroszország népessége?
2011. ápr. 9. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
talán amiért nekünk is? egyre kevesebbet szülnek, igy kevesebb a fiatal korú. tudod, vannak a korfák. a miénk urna alakú.
2011. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát igen.

De ha ez így folytatódik 50-60 év múlva az arabok-pakik-négerek stb fognak többsége kerülni.

Úgy értem Európában (főleg Franciaország és Anglia)

2011. ápr. 9. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy tudod-e, de idővel a bevándorlók felveszik a többségi társadalom termékenységi magatartását. Az araboknál, négereknél ehhez 2 generáció kell. Kizárt dolognak tartom hogy a 2060-as években Nyugaton kisebbségben lesznek a fehérek..
2011. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok: régen én is nagy iszlám és bevándorlás ellenes voltam, hittem abban hogy Európából Eurábia lesz, aztán jobban bele ástam magam az egész demográfiába, szociológiába és láss csodát, mindenféle számolás alapján arra jutottam hogy nem kerülnek többségbe.
2011. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!