Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Leszokjak a káromkodásról?

Leszokjak a káromkodásról?

Figyelt kérdés
Igazából, semmi arra ösztönző dolgot nem találok, ami miatt le kéne szoknom, sőt, sokszor segít levezetni a feszültséget, és baráti körben vicces is, de legfőképpen érzékelteti a nyomatékosságot (legalább is nekem; vannak, akik a bäzmeget 'és' helyett használják, szerintem ennek nincs értelme)
2011. ápr. 12. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én még soha sem beszéltem csúnyán.

18/F

2011. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem fontos szerintem csak ha olyan helyzetben vagy akkor inkább fogd vissza magadat:) Otthon simán mehet,én is úgy szoktam...mondom a magamét és még valamikor röhögök is magamon...:"D csak egy vélemény^^
2011. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha a kàromkodàssal nagyobbnak érzed magadat, akkor ne szokjàl le, viszont, ha anélkül is meg tudsz lenni, akkor meg minek vele jópofizni, szerintem egyàltalàn nincs értelme a kàromkodàsnak, nem kell azt hinni, hogy ha valaki kàromkodik jajj mennyire menõ. Fõleg a lànyok szàjàból nagyon visszataszitó.
2011. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi értelme lenne? Tök sznob dolog, mikor valaki sose beszél csúnyán. Ez hozzátartozik a nyelvhez! Főleg hogy a magyar, az nagyon káromkodós fajta :D Ha az ember tudja, mikor (hol, kinek a társaságában) lehet káromkodni, meg mikor nem, akkor felesleges róla "leszokni".
2011. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18:18 meg az se mindegy, mit káromkodik az ember. Például ilyenek, hogy "apád f*szát!" meg "k*rva Isten" egyáltalán SOHA nem kéne kimondani...
2011. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

18:16

Egyáltalán nem leszek sem nagyobb, sem kisebb a káromkodástól.


18:18

Valahogy én is pont így gondolom. xD Ha már van ez a hatalmas készletünk, miért ne használjuk? :D

Persze, soha sem káromkodom ismeretlenek előtt, míg nem hallom, hogy ő káromkodik-e, és ha igen, akkor nekem is szabad.

2011. ápr. 12. 18:22
 7/15 A kérdező kommentje:

18:20

Miért nem kéne soha kimondani? Kicsit szűkszavú volt a válaszod

2011. ápr. 12. 18:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha le akarsz szokni, akkor állandóan, feszültségben figyelned kell, mit mondasz és görcsössé válsz.

Amúgy meg annyira álszentnek tartom, ahogy egyesek elítélik (itt is) a káromkodást. Nem kell közönségesnek lenni, de azért egy-két lófaasz vagy kuurvaanyja belefér. Nem leszel kisebb tőle.

2011. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is teljesen rá vagyok szokva :D Szerintem ha 1-2 hétig figyelnék magamra leszoknék, de nekem ez tök jó feszültség levezetés meg már lassan a védjegyemmé vált, szóval nekem marad még egy darabig :D
2011. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sőt különösen poénos tud lenni 1-2 hosszabb lélegzetvételű cifra káromkodás, ha nincs ihlet lehet nézni a netről szavakat vagy már kész káromkodásfolyamokat :D
2011. ápr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!