Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akit az egész...

Van itt olyan, akit az egész iskola szekált egész általános iskolában?

Figyelt kérdés
Titeket miért? Engem azért, mert kövér voltam, később pattanásos is, és idiótán állt a hajam (tényleg nagyon csúnya voltam). És mert nem mertem sose visszaszólni, mert akkor csak mégjobban kiröhögtek. Gimiben is elég kirekesztett voltam, csak az egyetem hozott változást. Nektek?
2011. ápr. 15. 14:12
 1/4 anonim válasza:
100%
Én általánosban csapatkapitány voltam, sportos, népszerű, ehhez képest gimiben, ahol semmi versenyszerű spotra nem volt lehetőség rendesen kiutáltak, pedig amúgy nem voltam az a buzgó tanárkedvenc. Egyszerűen nem tűntem ki semmivel, ráadásul a város pénzes rétegének a csemetéivel jártam egy osztályba, akik hétfőnként arról beszélgettek, hogy melyik szigeteken mennyibe került a koktél, és hogy Beyonce élőben Miamiban tök kövérnek tűnt. Naná, hogy nem tudtam mit hozzászólni. Szépen lemorzsolódtam, sport nélkül felszedtem pár kilót és én lettem mindenki céltáblája. Kb ennyi.
2011. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is vékony voltam és visszahúzódó. Általános iskolában az osztályból kb 2 ember piszkált, a suliból senki.

A középiskolában szintén 2 ember piszkált, itt már durvább volt mert az egyik meg is akart verni és meg kellett magamat védeni 2szer is. Próbáltak beégetni mások előtt. Egyik osztálytársam se volt a haverom.


Már másik középiskolában vagyok, itt van pár haverom és nem néznek le.

2011. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem ezek a tipikus "csapatkapitányok" szekáltak, szidalmaztak nap mint nap általánosban, ritka volt a nyugodt stresszmentes nap. Nem vagyok 150-155 centis vékony alkat. (165-170 cm és 70-80 kg körülbelül.)Furcsának tartottam ismerősöm véleményét, miszerint egy ilyen nagydarab állat leverhet bárkit (a leggyengébbek közé tartoztam és tartozom bár ennek ellenére súlyzózom, de mégcsak nagyon rövid ideje). Most középiskolába járok és a helyzet változatlan (stressz, szidalmazás, szekálás stb.)
2011. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mert a tanárok hagyták.
2012. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!