Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek a magyarok tisztab...

Szerintetek a magyarok tisztabbak vagy koszosabbak, mint mas nepek? Nagyobb rendet tartanak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Az indiaikhoz képest sterilek. De Hollandia, Dánia, vagy Németországhoz képest már nem. Néz meg egy erdő szélét, egy szelektáló sziget környékét, megállót, parkot a padok környékén, stb.
2011. ápr. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nyteshade válasza:

hát igen, mint az első válaszoló, csak annyi hozzátenni valóm van, hogy a németek lehet, hogy maguk körül rendet tartanak de fürdeni nem szoktak csak nagyon ritkán!

saját tapasztalatból mondom, mert voltam cserediákprogramon és egy hét alatt egyszer sem fürödtek, mikor ők voltak Magyarországon akkor meg megkérdezték, hogy minden magyar fürdik minden nap/másnap?

de nem akarok rasszistának tűnni de a mai kisebbség(ezalatt a cigányok AZON részét értem amely nem dolgozik vagy kocsmatöltelék) jóban hozzájárul a környezetszennyezéshez, de nem csak ők hanem mi magyarok is sokszor szemetet hagyunk magunk körül.

és nem vagyok rasszista mivel a többi színesbőrűvel nincs gondom (pl: a szomszéduk is az, de annak elég csak a házára nézni mert nem olyan állapotban van mint a többi putri)

2011. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Indiát ne vegyük bele mert ott még eléggé elmaradottak sok mindenben.

Inkább Törökország mehetne a helyére.

2011. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mellém ma annyira büdös néni ült a buszon hogy azt írnám a legkoszosabbak, de az átlagkoszosság szerintem annyira nem rossz.
2011. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális ember naponta egyszer lemosdik, és kétszer fogat mos. Még a sitten meg a katonaságnál is kötelező. Ilyen szempontból a magyarok tiszták.


A ciggerek természetesen teljesen külön csoportot alkotnak.

2011. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A magyarok kifejezetten tiszták, nagyon sokan naponta fürödnek. Más kérdés a közterületek tisztán tartása, abban több más európai nép jobb.
2011. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!