Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék ruhát küldeni a...

Hogyan tudnék ruhát küldeni a Japán családok számára, akik a katasztrófában elvesztették otthonukat?

Figyelt kérdés
Remélem jó helyre írtam a kérdést. Olyan lehetőséget írjatok, ahol van valami cím, vagy akármi, hogy hova küldjem. Megbízhatóság a fő!
2011. ápr. 26. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Vöröskereszt?

Úgytudom ők az egyetlen nagyobb szervezet akik foglalkoznak külföldi károsultakkal is.

2011. ápr. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Magyarországon is van nagyon sok család,akik örülnének,ha kapnának valakitől ruhákat! Először talán nekik kellene segíteni,nem a japánoknak.
2011. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek! Először a hazádban nézz körül!

De ha mindenképpen nekik akarod küldeni, akkor én is a Vöröskeresztet ajánlanám!

2011. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem mindegy nektek kiknek küldi? Ők is ugyanúgy emberek, mint az itteniek. Bele ne szóljatok már.

Én is inkább nekik küldöm mint ide bárkinek is..ott legalább mindent megbecsülnek.

2011. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nos, igen, ti sem mondtok rosszat, hiszen először a hazaiakon kell segíteni. Ha tudnám, hogy tényleg olyanok kapják meg, akik szívből örülnek neki, és tényleg rászorulnak, szükségük van rá, akkor így tennék. De sajnos nem ezek a tapasztalatok eddigi életem során...és ez elszomorító :/

Japán pedig fontos szerepet játszik az életemben, ezért küldeném oda!

2011. ápr. 26. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek olyan ruhák amik megvédenek a radioaktív háttérsugárzástól? Mert akkor tényleg Japánba kéne küldened.
2011. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdeklődj a plébániákon,vagy az iskolai igazgatóknál,hogy kinek adhatnád a ruhákat! Nekem sikerült így több rendes,szegény családot megismerni és segíteni nekik. A Vörös Kereszttel vagy a Családsegítővel én sem kezdenék.
2011. ápr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nos, ha valoban japanoknak szeretnéd kuldeni, és nem Voroskereszten keresztul, akkor.. lehet, hogy Facebook-on talalsz olyan csoportokat, ahol talalsz némi infot a lehetoségekrol, hova és hogyan tudnad kuldeni.Van egy nagyon jo blog, egy , az érintett teruleten élo magyar lany irja, " Napkeleti kincseim " a cime, o nagyon hasznos infokat szokott leirni a bejegyzéseiben .
2011. ápr. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Csutorás Zoltán válasza:
Első kézből tudom,mert én vittem azt a 80 köbmétert is a Nyírségbe és Székesfehérvárra,amit a vörös iszap áldozatainak gyűjtött a vöröskereszt,hogy gondos válogatás és vámolás után indították,valahová külföldre.Persze a kis nylon zacskókat is újra hasznosításra bálázták.-ennyit a vöröskeresztről...természetesen,amennyiben szükséges,ezt bíróság előtt is...
2011. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. ápr. 27. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!