Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy ember, akit internetes...

Van egy ember, akit internetes játékról ismerek, lassan 5 hónapja. Vajon? (Lent a kérdés)

Figyelt kérdés
Én BP-n élek, ő pedig vidéken. Sokat beszélgetünk, és nemrég felmerült, hogy menjek le hozzá találkozni. Én 15 vagyok, ő pedig 20. Felajánlotta, hogy útiköltséget is fizeti, és ott is aludhatok nála, ha akarok. Cinkes, hogy szervkereskedő, vagy csak barátkozni akar?:D
2011. máj. 6. 20:51
1 2
 1/14 anonim válasza:

Őszintén?

Csak meg akar dugni...

2011. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

hali Gondolom csaj vagy meg szimpi is.Viszont ,ha állja az útiköltséget az már feltűnő és tuti csak azt akarja amit az első is mondott.


Én ,hogyha barátkozni akarok akkor valószínűleg én utazok el valakihez.

2011. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezt a szervkereskedős pletykát már kicsit túlzásba vitték. De az utóbbi simán elképzelhető :) Csak óvatosan!
2011. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
lehet nem is 20éves. pedofil. ha úgy is van pénze kifizetni utiköltséget akkor jöjjön fel ő pöstre és max egy nyílvános helyen találkoztok, de szüleidnek szólje előtte mindenképp, hogy tudják mivan.
2011. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ezért szeretnék várni a találkozással, és húzni még ;)

Amúgy láttam róla képet, persze az semmit nem jelent.

20 éves fiú, és én is fiú vagyok, félreértés ne essék :D Csak én 15.

2011. máj. 6. 22:05
 6/14 anonim válasza:
45%

én akkor is azt mondom, hogy ő utazzon, főleg ha ő az idősebb és akkor is tájékoztasd őseid.

Attol hogy mindketten fiukvagytok még lehet pedofil, és meg is dughat:D

2011. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezért írtam ki :D Hogy ki mit gondol róla, mi lehet?
2011. máj. 6. 22:32
 8/14 anonim ***** válasza:

Te ismered bazzeg :D Am én is játékban ismertem meg egy srácot, aki ma már élőben is az egyik haverom :P Szal sztem simán. Én már jó pár mmos taggal találkoztam és egyik se volt szervkereskedő :D

18/F

2011. máj. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb találkozzatok valami nyilvános helyen. Lehet, hogy élőben nem bírnátok egymást, meg azért mégis csak nehéz lenne otthon elmagyaráznod, hogy olyanhoz mész egy napra az ország másik felébe, akivel még sosem találkoztál.
2011. máj. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

"meg azért mégis csak nehéz lenne otthon elmagyaráznod, hogy olyanhoz mész egy napra az ország másik felébe, akivel még sosem találkoztál."

Na pontosan ezaz!!! Kösz :D Pont ez a problémám, hogy ezt hogy magyarázom el?:D Ezért várnék, míg lenne jogsim, illetve autóm.

2011. máj. 10. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!