Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » PontPark Közösségéhez szólnék!...

PontPark Közösségéhez szólnék! Nem érzitek úgy, hogy át lettünk verve?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok érezhetik így magukat, akik szinte az elejétől fogva bent vannak.Én is közéjük tartozom.Amikor beregeltem, akkor a szabályzatban még évi 24 vásárról volt szó.Na már most ezt a szép kis számot azóta a kedves üzemeltetők kivették belőle.Szépen elrakják maguknak a pénzt.Biztos vagyok benne, hogy elég szépen keresnek vele, még ha azt mondják, hogy nem is.Jó régi magyar szokás szerint ők nem adnak, csak kapnak.Pofátlanság!!!!!!!!!!!
2011. máj. 7. 09:56
 1/1 anonim válasza:
Meddig érdemes hirdetéseket nézegetni, ha Ti semmit nem kaptok érte, s csak az oldalt üzemeltetőknek van haszna belőle? Az összegyűjtött sok-sok pontot, azt mire fogjátok felhasználni??? Azokról a pontokról szövegelek, ami miatt a kezdetektől kezdve kattintgattok, hogy a tulajoknak minél több pénz gyűljön össze a hirdetések nézegetéséből. A vásárban csak reménykedhettek, mert nem úgy néz ki, hogy lesz vásár egyhamar. Egyre sűrűbben van zúgolódás, mert egyre többen érzik azt, hogy nem sok értelme van itt a hirdetések nézegetésének, hiszen nem kapnak érte semmit.
2011. júl. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!