Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ilyen előfordulhat a szerelemb...

Ilyen előfordulhat a szerelemben? Ha igen, mennyi esély van rá?

Figyelt kérdés
Megszeretsz egy lányt, és hosszú ideig vele vagy. De aztán egyre kevesebb időt tölthettek együtt a távolság miatt, és elkezd halványulni az iránta érzett szerelmed. Egyre jobban látod a rossz tulajdonságait, végül szakítasz vele, és pár hónapon belül új barátnőd is lesz. Aztán ahogy telnek a hónapok, az új barátnővel is véget ér, és a sors fricskája miatt az utcán összetalálkozol az exeddel. Szebb lett, mint amikor jártatok, a haja hosszabb, az alakja is sokkal nőiesebb lett, és sugárzó mosollyal néz rád. Köszön, és továbbmegy. Te nem tudod kiverni a fejedből, és felveszed vele a kapcsolatot. Egyre többször találkoztok, hiszen ő is abban a városban él már, ahol Te. Újra együttjártok. Megtörténhet az ilyen, vagy csak a mesében?
2011. máj. 9. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Megtörténhet, persze. De ehhez az is kell, hogy a múltban történt sérelmeiteket félre tudjátok tenni, és tiszta lappal indítani teljesen.
2011. máj. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy volt mar ilyenre pelda. Pont igy kepzeltem el azt, hogy az a ferfi, akivel nem jartam, de kezdodott kibontakozni egy kapcsolat, nagyon megszerettem, de aztan kiderult, hogy becsapott majd evekkel kesobb ilyen modon pofara esik, meglat es en hozza sem szolok, hogy egye a kefet. Persze a valosagban nem tortent meg, de en vagytam erre a helyzetre, mikor merges voltam ra.
2011. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ez csak attól függ hogy hogy váltok el... Ha veszekedéssel akkor nem hiszem, de ha úgy váltatok el hogy valamilyen szinten szerettétek egymást csak a távolság állt közétek és közös megegyezés alapján szakítottatok akkor szerintem lehetséges
2011. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk a lány sohasem heveri ki a szakítást, hanem mondjuk fél, egy év elteltével is ugyanúgy szereti a férfit, végül pedig találkoznak, mindketten megváltoztak, szebbek, jobbak, tapasztaltabbak, kaptak sebeket, tanultak a hibáikból, etc, akkor mi történhet? Meg persze ha adott a lehetőség, hogy összetalálkozzanak az utcán 'véletlenül'.(én vidéki vagyok, ismertem itt egy nőt látásból, 3 éve nem láttam, aztán 150 km-re innen SZEMBEJÖTT VELEM AZ UTCÁN)
2011. máj. 9. 16:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Velem nem történt még ilyen, csak két barátommal. Miattuk tettem fel a kérdést, mert elgondolkodtatott, hogy a lány szereti a fiút, a fiú meg egy majom. Nem sokat tudok a szakításuk körülményeiről, csak azt, hogy a fiú két héttel a szakítás után még azt mondta a lánynak, hogy szereti, és úgy váltak el végülis.
2011. máj. 9. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!