Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz az, hogy a zalaegerszegi...

Igaz az, hogy a zalaegerszegi diakvero video (szerintem mindenki tudja mirol van szo) csak megrendezett kamu volt, s igy abbahagytak a rendorok a nyomozast?

Figyelt kérdés
A hiradoban volt ugye, hogy eljarast indit a rendorseg, mert az internetre felkerult az a video, amikor 3 roma fiatal megalaz es megver egy magyar fiatalt az allomason. Egy ismerosom szerint par nappal kesobb kiderult, hogy allitolag csak meg volt rendezve az egesz, sot, a felvetelen olyan karorvendoen kacago lany egy mintagyerek. Tenyleg volt ilyen hir? Ha igen, akkor nem tudom elhinni, hisz a video eleg hiteles volt...
2009. márc. 12. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

(Sarcasm ON)

Persze, a cigányok ilyen példás, mintagyerekek, akikbe már kiskorukba belenevelik, hogy nem bántjuk a másikat, becsületesen élünk és dolgozunk, a törvényeket betartjuk. Éppen ezért a video nyilván csak poénból készülhetett, hiszen ilyet soha nem is tennének. Sőt, nem is cigányok...

(Sarcasm OFF)

A srácnak, akit aláztak vagy nem az első esete volt, vagy ilyen hülyeygerek, hogy szinte szó nélkül tűri és megteszi amit mondanak neki. Persze lehet, hogy tényleg csak kamu. Kár, hogy túl könnyű elhinni.

2009. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem felt, hogy ha nem engedelmeskedik, agyonverik, ami lassuk be, siman megeshetett volna.
2009. márc. 12. 10:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még csak most láttam.


Nem tudtok valamit a srácról vagy azokról, akik verik? Legalább egy név jó lenne, szeretném vele felvenni a kapcsolatot.

2009. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik fiú se cigány. És egyáltalán nem volt kamu az egyikkel találkoztam a rendőrségen is
2010. márc. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!