Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szóltok a német sajtó...

Mit szóltok a német sajtó véleményéről, ami arra irányul, hogy Wolf Katit összehasonlították a horvát énekesnővel és lehúzták a produkcióját?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt nehéz "lehúzni" ezt a közhelyes, semmitmondó dalt.
2011. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én erről ne is hallottam, hol olvastad?

Kíváncsi vagyok rá!

Én nagyon szurkolok Katinak, én nagyon szeretem a dalt, magyarul is és angolul is!

2011. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]



pl itt is ...de sok helyen lehet olvasni:(


Én nem örülök neki!

2011. máj. 14. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Pont leszarom.
2011. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek, a szöveg borzasztóan közhelyes, szerintem a dal idegesítő. És pl. Rúzsa Magdi sokkal jobb volt anno, de tudnék sorolni énekes(nő)ket, akiket én inkább küldtem volna helyette. Valahol igazuk van a németeknek.
2011. máj. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de azt még jobban, hogy most, hogy újra van magyar a döntőben, egyes magyar emberek is lehúzzák az énekesnőt.

Magyar vagyok, kutya kötelességem a magyar versenyzőrét szorítani, ha tetszik a dal ha nem (egyébként jó szám).

Szurkolunk neked Kati!

2011. máj. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" énekesnőt."


Miért énekesnő? Mert megnyert egy ki-mi-tudot?. Én szégyenlem, hogy az ország képtelen volt egy normális énekest indítani egy normális dallal.

2011. máj. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!