Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapesten hol lehet sok...

Budapesten hol lehet sok külföldivel találkozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, így nyár elején barátnőmmel elhatároztuk hogy szeretnénk külföldiekkel gyakorolni a nyelvtudásunkat (francia, spanyol, angol, német), tudtok erre valami jó helyet Budapesten? Szórakozóhelyre vagy kávézóra, ilyesmire gondolok.
2011. máj. 15. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Váci utat, a Deák Ferenc teret ajánlom, ott elég sok külföldi fordul meg. Ha szeretnétek gyakorolni nyelvtudásotokat, keressetek olyan munkát (ha lehet nektek), mint a turizmusi iroda, hotelrecepció vagy kávézó. Biztos sok emberrel tudtok majd csevegni.
2011. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a belvárosban elég sok a túrista.a Hősök térén meg pláne.de én már az Obiban is találkoztam velük.
2011. máj. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamóca. ***** válasza:
hu engem mindig betalálnak... Árpád hídnál meg deákon szokott rengeteg jönni:)
2011. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
4-es 6-os villamos (Y) tuti választás :D
2011. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12%
Amerre csak mész a városban, mindenutt ott vannak, ha kell, ha nem. Magyarország már nem Magyarország, hanem Worldpolis. Amerre mész, tele van Németekkel, Spanyolokkal, Franciákkal, Amerikaiakkal, Angolokkal, Románokkal, Kínaiakkal, Japánokkal, találsz itt mindent, amit csak akarsz, csak magyar embert nem. Eddig probléma volt, kb. 5-10 évvel ezelőttiig, hogy nem tudtak a magyarok angolul. Nos ez sem probléma már, mert itt vannak azok is, akik külföldről visszaköltöztek és még a ropinak sincs magyar neve. Ezek a sehonnai bitang emberek, akiknek volt pofájuk a II. világháborúban disszidálni és itt hagyni a kakiban ezt az országot, most minden jót köszönhetünk, hogy itt tartunk. Volt pofájuk ide visszatolni a biciklit 50-60 év után. Ott külhonba, összeba… fűvel-fával és azért van itt ennyi utód balfácán mindenféle nemzetiségi ember, aki még a magyart is jól, vagy perfektül beszéli. Ezek kivallóan tudnak több nyelvet is, hidd el. Érezd jól magad a xétkúrt, szétlopott Worldpolisban. Olyan hihetetlenül nyitott lett ez az ország, hogy a prostik pics.. hozzá képest szűk nyílás. Van itt minden, csak a jólét, az életszínvonal és a boldogság van az ablakban.
2011. máj. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!