Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kibírnád azt, hogy 1 hétig...

Kibírnád azt, hogy 1 hétig nem számítógépezhetsz, és tv-t sem nézhetsz? Valamint nincs mobil, nincs xbox, nincs ps, stb.

Figyelt kérdés

kibírnád?


ha nem miért nem?


régen megvoltak nélkülük az emberek , nem?


2011. máj. 18. 09:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Persze! Ha addig altatnának!
2011. máj. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Attól függ hol: ha addig valahol nyaralnék vagy valami fesztiválon lennék vagy valami hasonló akkor még jól is esne:)
2011. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bár megtehetném...
2011. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1 hét alatt mennyi jó könyvet kiolvashatnék a Margitszigeten!
2011. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
perszehogyigen
2011. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha most azt mondanák, hogy egy hétig nincs semmi, azt nehezen viselném. De amikor kulcsosházban voltunk, ahol víz a kútról, petróleumlámpa a falon, és a legközelebbi áramforrás a pár kilométerre lévő faluban volt, és fahasogatással kezdődött a nap, no az felejthetetlen élményt nyújtott és szívesen megismételném bármikor.
2011. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bár hiányozna azért a gép, mivel a hobbim egy részét és a munkámat is megkönnyíti, a szórakozás egy részéről nem is beszélve, jól ellennék. Hamarabb kiolvasnám a könyveket (mindig olvasok, legtöbbször utazás közben, ez napi 2-3 óra hétköznap, általában regényeket, de van, hogy az egyik kedvenc folyóiratom legújabb, vagy egy régebbi számát). Ugyanúgy írnék, csak a hagyományos módon, jobban felépítve fejben és papíron a további eseményeket. Munkám miatt pedig visszaszoknék sűrűbben a könyvtárba. TV-t viszont szinte nem is nézek, egy sorozatot szoktam, ha épp itthon vagyok, de nem esek kétségbe, ha valamiért nem láthatom :)
2011. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A telefon az egyetlen ami hiányozna; kibírnám, hogy ne nyúljak hozzá (nagyon ritkán használom), de zavarna, hogyha bármi van anyukámmal/tesómmal/barátommal akkor nem tudnak elérni.


A többi nélkül tökéletesen ellennék, ha lennének könyvek meg egyéb "régimódi" szórakozási lehetőségek.

2011. máj. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Internet, számítógép nélkül nem hiszem. Miért nem, egyszerűen azért mert nincs más amit csinálni szoktam.. Gépen tanulok, itt szórakozom, stb. Persze, tudnék olvasni, szoktam is, de egy héten keresztül folyamatosan csak olvasni, az sok lenne kicsit... A többit pedig most sem használom.
2011. máj. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
nemcsakhogy kibírnám, nem is hiányozna. 5 évig voltam kollégista, ott nem volt tv a szobába, gép lett volna ugyan napi egy órát, de én sose mentem, hétvégén meg az itthoni barátokkal találkoztam, minthogy tv-zzek. xboxom nincs, a ps-emet két hétig használtam mikor megkaptam ajándékba (tényleg nem akar venni valaki egy ps 2-t? :) ) és valójában a telefon se hiányozna, mindenki fontosról tudom nagyjából hogy éppen hol találom
2011. máj. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!