Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem győzi le a fajfenntartási...

Nem győzi le a fajfenntartási ösztönöm az agyamat?

Figyelt kérdés
Nem kivételezek a lányokkal, ugyanúgy megmondom amit gondolok, mint bárkinek, az apró udvariasságokat leszámítva nincs eltérés. Ugyanúgy keresztülnézek rajtuk, vagy gorombán nézek. Szóban sem vagyok kedvesebb max elsütök néha 1-2 poént és kész. Ugyanúgy tetszenek a nők, mint bárki másnak, én is fantáziálok, izgalomba hoz egy szép nő látványa, de konkrétan nem cselekszem semmit. Nem a kamaszkorban kellene kicsúcsosodnia ennek a dolognak? Mert nekem ez kimarad.
2011. máj. 18. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

"Nem győzi le a fajfenntartási ösztönöm az agyamat?"


Már legyőzte mikor ezt a kérdést kiírtad:D


"Nem a kamaszkorban kellene kicsúcsosodnia ennek a dolognak? Mert nekem ez kimarad"


Nem kamaszkorban kell.A kamasz fiúk többsége csak álmodozik,de nem próbálkozik vagy ha próbálkozik általába visszautasítják.Persze van egy hangos kissebség köztük akik állandóan arról beszélnek hogy minden ujjukra akad egy csaj meg hogy csak playmate modell barátnőik vannak.Igazából a nemi élet a huszonéves időszakban jut a csúcsra,akkor élik ki legjobban ezt az időszakot az emberek.


20/F

2011. máj. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha te "gorombán nézel" meg "szóban sem vagy kedvesebb" a csajokkal, akkor semmi jót ne várj a jövőben.
2011. máj. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pont én is így vagyok vele de rohadjek meg nem tehetek róla!
2011. máj. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Hát ha te "gorombán nézel" meg "szóban sem vagy kedvesebb" a csajokkal, akkor semmi jót ne várj a jövőben."


Miért ne? Sok nő bukik a "kemény" és erőszakos férfiakra. Ez szerintük "férfias".

2011. máj. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

15:56


Pedig egyáltalán nem férfias, akinek ez férfias annak egy ősember kell. :)

2011. máj. 19. 21:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!