Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok vmi könyvet amin...

Ajánlanátok vmi könyvet amin jókat lehet röhögni?

Figyelt kérdés
Vmi jó nevettető poénos sztorikkal teli regényt vagy akármit,amit már ti is olvastatok.
2011. máj. 18. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Rejtő Jenő:


A három testőr afrikában.

Galaxis utikalauz stopposoknak.

2011. máj. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Galaxis útikalauz stopposoknak - asszem 5 részes, de főleg az első kettőn-hármon vidultam nagyokat.


Korongvilág regények

2011. máj. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Biblia.
2011. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha valami különlegesre vágysz ami nem annyira ismert:

Kovács Tibor: Elindultak dél felé.

[link]


Nagyjából a 10 oldal után hangosan vonyítva röhög az ember, könnyeit törölgetve.

2011. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hugh Laurie (Dr.House): A balek
2011. máj. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
George, a tantrabetyár.osho könyvek.önéletrajz regény igazi spontánhumorral.sok könyvön nevettem már.ez dobogós.kézről kézre adtuk a könyvet.a börtönt is megjárta a könyv;-D
2011. máj. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Könnyed vicces: Wodehouse regények

2. Könnyed, kicsit máshogy vicces: Rejtő könyvek

3. Elborult vicces: Douglas Adams könyvek

4. Nagyon elborult, vicces (fantasy paródia): Terry Pratchett korongvilág könyvek


5. "Még nem találkoztam olyannal akinek ne tetszene nagyon" vicces: Douglas Adams - utoljára látható


6. Személyes hatalmasnagy kedvenc (kissé elborult vicces): Terry Pratchett és Neil Gaiman - Elveszett próféciák



Én az utolsó kettőre szavazok, de az 5. sajnos nehezen beszerezhető, pedig tényleg nagyon aranyos is és vicces is.

2011. máj. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak ízelítőként az Utoljára láthatóból:


[link]


"Egyáltalán nem erre számítottam. 1985-ben valamilyen újságíró baleset folytán Madagaszkárra küldtek Mark Carwardine-nal, hogy a véznaujjú makit, vagy más néven áje-ájét, egy majdnem teljesen kihalt makit megkeressünk. Hármunk közül egyikünk sem találkozott korábban a másikkal. Én sosem találkoztam Markkal, Mark sosem találkozott velem, és nyilvánvalóan már évek óta senki sem látott egyetlen áje-ájét sem.

Az egész az Observer Colour Magazine ötlete volt, hogy bedobjanak minket a mély vízbe. Mark rendkívül tapasztalt és nagy tudású zoológus, aki akkoriban a Természetvédelmi Világalapnak (WWF) dolgozott, és az ő szerepe lényegében az volt, hogy hogy ő lesz az, aki tudja, hogy mit beszél. Az én dolgom az volt, és erre tökéletesen megfeleltem, hogy egy rendkívül közönyös nem zoológus legyek, aki számára minden teljesen meglepő. Az áje-ájének mindössze annyit kellett tennie, amit az áje-ájék az elmúlt évmilliókban csináltak – ülni egy fán és bujkálni. "

2011. máj. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!