Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Márc15. én, ami ugy nemzeti...

Márc15. én, ami ugy nemzeti ünnep, lehetséges hogy van piac? Ki akartam menni ma, de nem alakult ugy, vajon holnap lesz rá lehetöségem? Városban lakom

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valószínű, hogy zárva lesz.
2009. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez az egyik olyan, amit kötelező betartani. Ami nyitva lehet: étterem, hotel, mert a vendéglátóipar attól működik, hiszen valakik ilyenkor is elmennek pihenni valahova, és nincs mindenkinek hétvégi háza, a tömegközlekedés biztos működik, tűzoltóság, egészségügy, rendőrség, mert nem állhat le teljesen, ha baj van, a közművek szintén (víz, gáz, média...) viszont ami nem közérdekű szolgáltatás, azoknak kötelező betartani a szünetet.
2009. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kisebb élelmiszer boltok is lehetnek nyitva, persze ha egyébként is van vasárnapi nyitvatartási engedélyük és szigorúan csak a tulaj dolgozhat benne aznap.

Pl. ha a boltnak du. 2-ig van vasárnap nyitvatartási engedélye, akkor, ha tulaj van benne nyitva lehet, de szigorúan csak 2-ig.

2009. márc. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát,volt piac,vásároltam is:D tök jó volt,azthittem én is,hogy nemlett.azért köszi a válaszokat
2009. márc. 15. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!