Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tud$z olyanról aki ült már...

Tud$z olyanról aki ült már börtönben? Mit csinált? Mennyit kapott?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Ismert emberekről tudom, de hálistennek a baráti és családi körben még nem fordult elő, és remélem nem is fog :)
2011. máj. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csoportosan elkövetett rablás, 7év.
2011. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 napietus ***** válasza:
baráti körben hivatali visszaélés miatt előzetesben volt 4 hónapig, 1,5 év felfüggesztettet kapott végül.
2011. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Tudok, de csak hallomásból, elég sokról. Egyik barátnőm börtönbe készül dolgozni, a testvére börtönőr, és szoktak mesélni róla.
2011. máj. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Találkoztam már ilyen emberrel. Nem tudom mennyit kapott, amikor én találkoztam vele, akkor épp úgy volt, hogy nemsokára újra vissza kell mennie, de már korábban is ült. Mindkétszer azért, mert megvert valakit (nem ugyan azt a személyt).
2011. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jómódú vállalkozó az "üzlettársát"próbálta eltenni láb alól az erdőben,de sikerült nagy nehezen meglépnie,így élatben maradt...Gyilkossági kísérlet,11 év..
2011. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyilkosság, 19 év.
2011. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja,és még egy 'ismerős',valami drogcsempészést végtak rá a haverjai,mindegyik rá vallott,így egyedül vitte el a balhét,de pontos körülményeket nem tudok.4 év,de 1-et elengedtek neki,most szabadult,akkorára gyúrta magát,eszméletlen..Azt mondta egyesével csapja szét mindenkinek a fejét,aki akkor rá vallott..
2011. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyik volt kollégám ittasan vezetve elgázolt egy biciklist, aki meghalt. 2 évet kapott. A fősulin volt egy alak, aki nagyon durván ölt meg egy recepcióst a pénz miatt, ő életfogytiglant kapott.
2011. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy általános iskolai évfolyamtársammal találkoztam egy hónapja(6 éve ballagtunk), ő bedrogozva ellopta egy ismerőse kocsiját és pont igazoltatták mikor felért vele Pestre. 2 évet kapott.(ha jól emlékszem)
2011. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!