Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tetováló szeretnék lenni, nem...

Tetováló szeretnék lenni, nem szeretnék ilyen tetőtől talpig tetoválásban úszni, de az milyen lenne már, hogy tetováló vagyok és nuku tattoo-m sincs? :\

Figyelt kérdés
Szerintetek mien tattoo-m legyen ami kicsi és nem nagyon feltűnő?:) lány vagyok ám.^^
2011. máj. 28. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz, akkor nem lesz. Nem kötelező szétvarratni magad, ha az a foglalkozásod, nem attól leszel nagy művész, ha jól megy majd. :)

(egy lassan szétvarrt lány, aki nem tetováló :D )

2011. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Két újabb cici a hátadon. Csak az arra érdemesek láthatják.
2011. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon rosszul gondolkodsz.


Van Szombathelyen egy tetováló, Fakir, rákereshetsz a honlapjára. Profi a srác, több díjat is nyert, és egy darab tetkója sincs!

Én tele vagyok varrva, de nem az alapján minősítek egy tetoválót, hogy van e saját magán tetkó vagy nincs. Szerintem ez nem jelent semmit.

Miért, szerinted igen? Na ne már...

2011. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első köszönöm.*-*

Utsó.: Hát figyu gondoltam,hogy nem ez alapján ítélnek meg minden.:) Csak gondoltam mások szerint ez milyen?:')

2011. máj. 29. 15:07
 5/11 anonim ***** válasza:
én is tetováló művész szeretnék lenni és rajtam sincs még egy se nem is tudom hogy mit varrassak magamra ugy hogy jó darabig nem is lesz nekem. bár az egyik ismerősöm nem rég volt tetoválótanfolyamon és eléggé kiközösítették onnan mert csak egy kicsi tetkója van. 16/F
2012. máj. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezért kiközösítettétek?
2012. jún. 1. 18:15
 7/11 A kérdező kommentje:
Vagyis na, kiközösítették?
2012. jún. 1. 18:15
 8/11 anonim ***** válasza:
jah mer nem volt tetőtöl talpig tetoválásban, hát úgy értem a kiközösítés alatt hogy nem szóltak hozzá nevettek rajta stb. pl: mint a suliban aki ki van közösítve érted nem? :)
2012. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja, értem.:)
2012. jún. 2. 18:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Egy fodrász sem festi be lilára a haját, csak hogy reklámozza a vendégei előtt. Az számít, hogy hogyan, mennyiért, milyen gyorsan dolgozik, nem pedig az, hogy néz ki. Azért, mert ő tele van varrva, nem feltétlen tud ő is jól tetoválni.
2012. jún. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!