Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor lesz a meleg felvonulás?

Mikor lesz a meleg felvonulás?

Figyelt kérdés

Hánykor és Hol lesz?

Mert nekem az ismerőseim azt mondják hogy juni. 18.-án lesz. Neten meg mindenhol más időpontot írnak ki.:/ köszönöm a válaszokat.


2011. máj. 29. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
És Torecan-t fognak osztani előtte?
2011. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Mondd azt, hogy dobálni akarod őket, és nem beállni közéjük!
2011. máj. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De hogy szeretném őket dobálni :o

homofób g*ci ._."

2011. máj. 29. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Én az első válaszoló vagyok, heteró, de abszolút toleráns a homoszexualitással kapcsolatosan, mivel teljesen tisztában vagyok a homoszexualitás genetikai-biológiai vonatkozásaival. Tehát bennem tényleg semmi, de semmi homofóbia nincsen.

Viszont: a szexualitás merő véletlenül nem egy intim magánügy? Mi a fenének nyilvánosság előtt foglalkozni, demonstrálni vele. A "meleg" felvonulással sem az a bajom, hogy homoszexuálisak csinálják, hanem az, hogy minek kivinni az utcára a hálószobát? Egy heteró felvonuláson is felháborodnék, hogy mennyire közönséges dolog a szexet kivinni az utcára.

2011. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én meleg vagyok de utálok mindenkit aki vonulgat, én elhiszem, hogy egyenlő jogokat akartok, de nem értitek, hogy ezzel csak az ellenkezőjét éritek el. GYK-n is mindenki azt írja, hogy semmi bajuk a melegekkel amíg nem feltűnősködnek. Ezek után mégis mit vártok? Pont miattatok utálnak minket, mert téves képet kapnak rólunk és miattatok megbélyegeznek mindenkit. És ezért nem a heterókra haragszom csakis rátok..
2011. máj. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És a kérdésemre nem kapok választ?

Amúgy meg csaj vagyok, és kiváncsi vagyok h mien egy felvonulás , bocsálnat.

2011. jún. 2. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!