Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Esztergomban hol lehetne...

Vas Zoltán kérdése:

Esztergomban hol lehetne létrehozni egy jó kis bolhapiacot?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 16:07
 1/2 anonim válasza:

Széchenyi téren, bástyánál, az a baj, hogy a bástya körül ilyenkor nyáron sok árus van alapból, illetve fent a bazilikánál is.

Javaslom, hogy érdeklődj a hivatalban.

Esetleg vannak ilyen bolhapiac napok.

De arra számíts, hogy helypénzt valószínűleg fizetned kell majd.

2011. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én valamelyik nagyáruház parkolójára gondoltam volna. Például TESCO, Aldi stb. Vagy valamilyen közintézményben (iskola, művelődési ház). Ha a polgármesteri hivatal szervezi, az sokba kerül, lásd piac! Apropó piac, ilyen lehetetlen piac kevés van az országban. Magánszemély eleve nem árulhat. ha esetleg árulhatna is, akkor meg helye nem lenne, ebben a nagy összevisszaságban. Azért kösz a tippeket. Valahogy majdcsak kialakul ez a bolhapiac. Addig járok utána, amíg lesz belőle valami, valahol. Egy jó példát azért mondok. Békés megyében, Gyulán a TESCO parkolójában minden nap délután és minden hétvégén van bolhapiac és jól működik. És még nem is drága (egy parkolóhely 500 forint egy alkalomra) Miért nem lehetne ezt megcsinálni Esztergomban? Szerintem volna rá igény, annál is inkább, mert a piac olyan amilyen.
2011. máj. 30. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!