Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az Egyesült Államokban hogy...

Az Egyesült Államokban hogy hogy olyan sok zsidó él?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik, de szerintem sok zsidó él ott. Nincs bajom velük, nem vagyok rasszista meg semmi, csak valahogy érdekel.:D
2011. jún. 3. 21:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a zsidok tobbsege abszolut nem tagadja le a szarmazasat az USA-ban. Az meg, hogy a lakossag 1,5%-a zsido, nem sokat mond, hisz egy tobb, mint 300 millios lelekszamu orszagrol beszulunk, ahol az a par % nem keves. A tobbi orszaghoz kepest lelekszamban tobb a zsido, mert Europabol ide menekultek illetve mert ez egy kontinens meretu orszag, megfordul itt mindenfele ember, olyan is, akit Europaban nem nagyon latsz. Nem csoda, hogy a 2. vh elott/utan a leheto legmesszebbre akartak menni. Europaban pedig sehol nem tudhattak magukat biztonsagban.
2011. jún. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
hát mondjuk az Egyesült Államokban tényleg mindenféle ember él. Sajnos nálunk ha valakinek más a bőre színe vagy zsidó lehet hogy megszólják..:S Bár szerintem a romák között sok rossz ember van, de a magyarok közt is. Vannak mindenütt normális emberek is.
2011. jún. 8. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!