Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mess with the best, Die like...

Mess with the best, Die like the rest!?

Figyelt kérdés
mit jelent?? próbáltam fordítókkal lefordítani, de semmi értelemeset nem hoztam ki belőle
2011. jún. 5. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szórakozz a legjobbakkal, halj meg, mint a(z összes) többi.


Az angolban a fenyegetést gyakran úgy oldják meg, hogy elmondják, mi fog történni, ha azt teszed, ami tilos:


"Touch me, and you're dead."

/érj hozzám és meghalsz/-> Ha hozzám érsz, halott vagy.


Tehát: Ha a legjobb(akk)al szórakozol, meghalsz, mint a többi (aki ugyanezt csinálta).

2011. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Never send boys to do a men's job!


Medal of Honor?

2011. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kösz:D nem ilyesmire számítottam...:D

am nem a medal of honorból van...legalábbis én nem onnan ismerem (nem játszottam egyik MOH-val sem). Aszem vmeik filmből...vagy már nem is tudom:D

2011. jún. 6. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Hackers (1995)


[link]


Amikor (AcidBurn) Angelina Jolie és a Zero Cool (valami random férfi színész) ismeretlenül párbajoznak.

2017. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Élj úgy, mint nem akárki, halj meg úgy, mint bárki.
2023. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!