Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szoktatok e otthon nyáron, ha...

Szoktatok e otthon nyáron, ha nagy a meleg, meztelenül vagy csak egy szál bugyiban a napi tevékenységet végezni (ha egyedül vagy csak a párod van otthon)?

Figyelt kérdés
Főleg a nők véleménye érdekel mivel a párom folyton szeretné hogy így mászkáljak otthon egész nap mivel a sógórnőm szinte minden nyári nap csak egy monokiniben takarít,mos,főz.Stb,és akkor sem vesz fel semmit ha én megyek hozzá.A gyermekeinek teljesen normális dolog. Ti hoyan vagytok ezzel?
2009. márc. 20. 16:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Semmi esetre sem. Max egy hosszú póló, bugyi nélkül, amikor nagyon meleg van.
2009. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Van, hogy csak bugyi, van hogy csak poló. Van, hogy semmi.
2009. márc. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

ha az én barátnőm, is így mászkálna otthon..........

Nem igazán tudnék uralkodni magamon az biztos.

De azért nyáron elfogadható, de a gyerekek előtt semmi esetre sem!!!


egy 26 éves srác

2009. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Kompromisszumot javasolok: időnként tedd meg a kedvéért - pl. ha tudod, hogy nem jön senki, nem zavarnak, stb.

Egy férfinak rendkívül izgató, ahogy így mozogsz, lehajolsz, stb. Szerintem nem is fog tudni sokáig ellenállni, ha pl. így takarítasz előtte (készülj fel rá, és hagyj elég időt mindenre). Sőt: ha megkörnyékez, először ne is törődj vele akármit csinál: mintha észre se vennéd, csináld csak tovább a dolgod.

Aztán, ha már te sem bírod, akkor foglalkozz ővele :-)

2009. márc. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
Előttem szólót kérdezem, hogy a gyermekek előtt az az elfogadott, ha prűdségre neveljük őket? Ők nem ismerhetik meg az emberi testet? A meztelenség az egyik "legelemibb" dolog. Nem kell "eldugni" a gyermekek elől. (Itt szülő-gyermek kapcsolatra gondolok, mielőtt pedofilnak kiáltanak ki :))
2009. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy.

De mióta gyerek van, veszek bugyit. És arra sem voltam hajlandó, hogy a 4 éves kisfiam kérésére megmutassam, honnan jött ki!(és nem csak azért, mert a vonaton kérdezte)

Szerintem jó dolog a csupaszkodás, de nem ész nélkül...

2009. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az előttemnek.

Csak egy bugyi és más semmi?

2009. márc. 20. 18:01
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
soha nem voltam még így, rövidnadrág és top amiből kilátszik a hasam volt a "legkevesebb" ruha amiben már voltam otthon l/18
2009. márc. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
53%
Én szoktam, ha egyedül vagyok, de nem túl kényelmes.
2009. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

tegnap 17:21-es vagyok

igen, csak bugyi

mondjuk a cicim kicsi, így nem lóg, nem zavar :))))

2009. márc. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!