Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc idézetetek?

Mi a kedvenc idézetetek?

Figyelt kérdés
(Nem csak magyar)Bölcs,érdekes,elgondolkodtató,humoros idézeteket írhatnátok. Amit szerettek.:)
2011. jún. 13. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] -ez az én oldalam. ide csak olyanokat írok,amit tetszenek. (:
2011. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"... így hát egészen addig, amíg meg nem győzöl arról, hogy amit gondolok, nem csak lehet, hogy tévedés, de valószínűleg tényleg az, nem fogom másképp gondolni..."


"Miért kívánják tőlem, hogy ma is az legyen a véleményem, mint hat héttel ezelőtt? A saját kijelentéseim zsarnokoskodjanak fölöttem?"

/Julien Sorel - Vörös és fekete (Stehndhal)/


"Ha a döntő pillanatban bátor leszek, mit törődöm azzal, most mit érzek?"


"A szavak arra valók, hogy elrejtsék gondolatainkat."


"Vajon kevésbé szép-e az út, ha a szélén húzódó sövényben tövisek szúrnak? Az ember csak menjen tovább, hagyja ott a mérges töviseket, hagyja meg őket keserves magányukban."


"Nincs olyan, hogy rossz ötlet, csak rosszul végrehajtott."


De van még rengeteg, ami tetszik, hangulatomtól függően, épp melyik a leginkább. De az első kettő örök favorit :)

2011. jún. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)
2011. jún. 13. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:

nem kedvenc. épp most olvastam :)

"Kérlek, törd össze ezt a poharat - és szabadíts meg bennünket az átkozott előítéleteinktől, és a hülye mániától, hogy mindent meg kell magyarázni, és hogy csak azt merjük megtenni, amit a többiek helyeselnek."

2011. jún. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet. De elfáradni soha!"
2011. jún. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
" Én vagyok az út, az igazság és az élet"
2011. jún. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!