Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Honnan indult a Titanic és...

Honnan indult a Titanic és hova tartott?

Figyelt kérdés

Én tudok róla egy történetet,töri tanárunk mondta:

Egyszer valki egyiptomi talált egy ilyen balszerencsés "elátkozott" szobrot és az aki megtalálta meghalt aztán valaki más találta meg az is megszenvedett és az a szobor a Titanic hajó fedélzetére került és mivel egy balszerencsés szobor volt (ezt nem tudom miért...) attól süllyedhetett el.Ezt sokan állítják bár csak kevesen hallottak erről a történetről.Most igen röviden és rosszul ítam le a történetet de gondolom azért értitek.Magyarán röviden: Akihez került a szobor az "átkozott/szerencsétlen" lett...Amúgy a Film+ -on megy a Titanic ^^ (erről jutott eszembe)


2009. márc. 21. 19:42
1 2
 11/11 anonim válasza:
az angliai Southamptonból a franciaországi Cherbourgba, onnan az írországi Queenstownba (1921-től Cobh), és végül az Egyesült Államokba, New York Citybe és nem, nem csak a Szabadság szobrot akarték megnézni, a White Star Line-nak az volt a terve hogy a három hajójával hetente indít transzkontinentális járatokat Amerikába
2011. jún. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!