Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kedvenc idézeted a szeretetről?

Kedvenc idézeted a szeretetről?

Figyelt kérdés

Már sokezer idézetet átnéztem, de valahogy nem találok olyat, ami igazán nagyon tetszene... Egy ajándékhoz kéne, de nem a szerelmemnek, szóval inkább baráti szeretet legyen.

Úgyhogy légyszí ne az írjátok h citatum.hu meg hasonlók, hanem azt, amelyik idézet/idézetek szerintetek szépek, jók, tetszenek nektek. Hátha azok közt megtalálom azt ami nekem is tetszik :)

Köszönöm :)

L/23


2011. jún. 15. 20:40
 1/2 anonim válasza:

"Azt hiszem, azért vészeltem át minden érzelmi vihart, mert annyi szeretetet kaptam gyerekkoromban. A szüleim szeretete óriási önbizalmat adott, és soha nem fogom elfelejteni azt a rengeteg boldogságot, amiben gyerekkoromban részem volt."


Katherine Stone

2011. jún. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Ahogy nő benned a szeretet, úgy nő a szépség is."

Dan Millman


"A szeretetet mindig el kell fogadni, ha felajánlják, és mindig adni kell belőle, ha szükség van rá. Talán soha nem kapsz második esélyt egyikre sem. Azt is tudom, hogy csak azután ismered meg a szerelmet teljes szépségében, miután egyszer már összetört a szíved."

Nora Roberts

2011. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!